رفتن به بالا
  • Thursday - 25 June 2015 - 17:14
  • کد خبر : ۲۹۶۴۲
takzib

لینک کوتاه:

سپاه ثارالله ادعای تشکیل گردان مدافع حرم را تکذیب کرد / امکان سو استفاده از اطلاعات ثبت نام کنندگان وجود دارد

سپاه ثارالله استان کرمان با صدور بیانیه ای اخبار منتشر شده مبنی بر فراخوان تشکیل تیپ مدافعان حرم و ثبت نام و اعزام نیرو به عراق را تکذیب کرد.

به گزارش هزار نیوز ؛

به گزارش هزار نیوز به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سپاه ثارالله ، سپاه ثارالله استان کرمان با صدور بیانیه ای اخبار منتشر شده در شبکه های اجتماعی و اپلیکیشن های موبایلی مبنی بر فراخوان تشکیل تیپ مدافعان حرم و ثبت نام و اعزام نیرو به عراق را تکذیب کرد.

این بیانیه ضمن ابراز تاسف از افزایش انتشار اخبار کذب علیه سپاه ثارالله در روزهای اخیر در فضای مجازی ،اعلام می دارد: متاسفانه برخی افراد با سو نیت های سیاسی سعی دارند بر ادعای های بی اساس رسانه های بیگانه علیه این نهاد مقدس صحه بگذارند.

سپاه ثارالله در این بیانیه با تاکید براینکه تمامی اخبار و اطلاعیه های سپاه ثارالله کرمان تنها از طریق سایت رسمی این سپاه منتشر می شودو تصریح می کند: با توجه به تاثیر منفی اینگونه خبرسازی‌‌های کذب در افکار عمومی داخل و خارج از کشور، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی حق پیگرد حقوقی از طریق مراجع قانونی و قضایی را برای خود محفوظ می‌داند و اقدام لازم را به عمل می‌آورد.

همچنین جلال عادلی فرمانده لشکر ۴۱ ثارالله کرمان در گفتگوی اختصاصی با پایگاه اطلاع رسانی سپاه ثارالله خبر منتشر شده در شبکه های اجتماعی مبنی بر تشکیل تیپ مدافعان حرم و اعزام نیرو به عرق را تکذیب کرد و اظهار داشت: افرادی که این گونه پیام ها را در شبکه های اجتماعی و اپلیکیشن های موبایلی منتشر کرده اند هیچ گونه وابستگی به مجموعه سپاه ندارند.

وی با بیان اینکه کسانی که این گونه پیام ها را منتشر می کنند به دنبال اغراض سیاسی خود هستند ، هشدار داد: امکان سو استفاده از اطلاعات افرادی که به این پیام ها اعتماد می کنند و ثبت نام می کنند ، وجود دارد.

لازم به ذکر است پیش از این نقل قول هایی منتسب به فرماندهی سپاه ثارا… در فضای مجازی منتشر شده بود ، که قویا تکذیب شد.

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه