رفتن به بالا
  • Thursday - 18 June 2015 - 09:01
  • کد خبر : ۲۹۴۷۹

لینک کوتاه:

فشیون مُد بازیگران زن به اسم حافظ و فرهنگ؟!+تصاویر

پانزدهمین جشن حافظ شب گذشته در حالی در تالار وزارت کشور برگزار شد که با حضور زننده برخی از بازیگران زن و همچنین پوشیدن لباس های تنگ و بدن نما و آرایش های غلیظ بساط این جشن که فقط به اسم حافظ بود را کامل کردند تا این مراسم به یک فشیون مد و لباس بدیل شود؟!

به گزارش هزار نیوز ؛

به گزارش هزار نیوز به نقل از انقلاب نیوز ، مراسم جشن حافظ شب گذشته در حالی در تالار وزارت کشور برگزار شد که حضور زننده برخی از بازیگران زن سینما در این مراسم بسیار تاسف انگیز بود.

در این مراسم از تعدادی چهره های برتر سینما و تلویزیون از نظر هیئت داوران تقدیر به عمل آمد اما حضور زننده بازیگران زن در این مراسم ضعف اصلی و بزرگ این مراسم بود که باعث ترویج و گسترش بی فرهنگی در جامعه است در حالی که میتوانست به یک مراسم مروج فرهنگ تبدیل شود.

این برنامه که میتوانست محفلی برای معرفی فرهنگ ایرانی و اسلامی باشد با حضور زننده برخی از بازیگران زن که وضع بسیار نا مناسب و مغایر با فرهنگ ایرانی و اسلامی داشتند به مراسمی شبیه به مراسم فشیون مد و لباس تبدیل شد تا بازیگران زن با هر نوع پوششی در این مراسم حضور پیدا کرده و خود نمایی کنند و فرهنگ غربی که در آنها نفوذ کرده است را به نمایش بگذارند.

پوشیدن ساپورت و لباس های بدن نما ، آرایش های غلیظ و بی فرهنگی برخی از بازیگران زن و خودنمایی کردن آنها و تبدیل کردن این مراسم به یک مراسم فشیون مد و لباس غربی از دست آورد های این جشن به اصطلاح فرهنگی بود.

پوشش و حجاب و عفاف و حفظ حریم زنان و ارزش ها در فرهنگ ایرانی و اسلامی یک اصل است که باید همه به آن احترام بگذارند بخصوص افرادی مثل بازیگران که در جامعه امروز ایران ما یک الگو هستند و باید با پوشش و وضع مناسب در انظار عمومی حضور پیدا کنند نه اینکه با بدترین وضع زننده و با آلگو برداری از فرهنگ منحط غرب حاضر شوند.

لازم به ذکر است که این مراسم در سالهای قبل هم بدین شکل برگزار شده است که انتظار جدی است از مسئولین فرهنگی که به این مسائل توجه خاص نمایند.

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه