رفتن به بالا
  • Sunday - 7 June 2015 - 17:34
  • کد خبر : ۲۹۲۷۰

لینک کوتاه:

قیمت شکر در ماه رمضان

مدیرعامل شرکت بازرگانی دولتی ایران اعلام کرد، با عرضه‌ی شکر سفید ذخیره سازی شده، بازار داخلی را در ماه مبارک رمضان تنظیم می‌کند.  به گزارش هزار نیوز به نقل از مشرق، قنبری با بیان ضرورت تنظیم بازار کالاهای اساسی از طریق عرضه مناسب در زمان های اوج تقاضا گفت: حسب تصمیم ستاد تنظیم بازار، به […]

به گزارش هزار نیوز ؛

مدیرعامل شرکت بازرگانی دولتی ایران اعلام کرد، با عرضه‌ی شکر سفید ذخیره سازی شده، بازار داخلی را در ماه مبارک رمضان تنظیم می‌کند.

 به گزارش هزار نیوز به نقل از مشرق، قنبری با بیان ضرورت تنظیم بازار کالاهای اساسی از طریق عرضه مناسب در زمان های اوج تقاضا گفت: حسب تصمیم ستاد تنظیم بازار، به مناسبت فرا رسیدن ماه مبارک رمضان، تنظیم بازار کالای شکر به شرکت بازرگانی دولتی ایران واگذار شده که به منظور جلوگیری از افزایش بی رویه قیمت، شکر ذخیره سازی شده این شرکت از امروز با نرخ مصوب در بازار عرضه می‌شود.

وی افزود: تشریح کرد: قیمت مصوب برای هر کیلوگرم شکر سفید 2100 تومان است که از امروز در اختیار مصرف کنندگان و صنف و صنعت قرار خواهد گرفت تا نیاز مصرفی مصرفی و اصناف تامین شود.

معاون وزیر جهاد کشاورزی با اشاره به ذخایر مطمئن شکر کشور اظهار کرد: خوشبختانه در تمامی کالاهای اساسی به ویژه شکر موجودی بالایی داریم و برای تنظیم بازار کالاها و تامین نیاز مصرفی کشور مشکلی وجود ندارد.

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه