رفتن به بالا
  • Monday - 22 June 2015 - 17:43
  • کد خبر : ۲۹۵۶۰
id51618800_13931102000387_PhotoA.jpg

لینک کوتاه:

نماینده مردم ماهشهر در مجلس: طرح «الزام دولت به حفظ دستاوردهای هسته‌ای» مورد تایید همه نمایندگان است

ماینده مردم ماهشهر، امیدیه و هندیجان در مجلس شورای اسلامی گفت: طرح «الزام دولت به حفظ دستاوردهای هسته‌ای» مورد تایید و حمایت همه نمایندگان مجلس است.

به گزارش هزار نیوز ؛

به گزارش هزار نیوز، حبیب آقاجری امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ماهشهر با اشاره به طرح «الزام دولت به حفظ دستاوردهای هسته‌ای»، اظهار کرد: تیم مذاکره کننده هسته‌ای کشورمان باید در چارچوب خطوط قرمز حرکت کند.

image

وی بر اهمیت این طرح تأکید کرد و افزود: از هر اقدامی که در راستای تقویت مواضع جمهوری اسلامی ایران در راستای پاسداری از حقوق هسته‌ای باشد با تمام توان حمایت و پشتیبانی می‌کنیم.

نماینده ماهشهر، امیدیه و هندیجان در خانه ملت، خاطرنشان کرد: اعتقاد دارم امروز موضوع هسته‌ای یکی از مسائل مهم و کلانی است که بر اساس فرمایشات مقام معظم رهبری باید بر روی آن تاکید کرد و یک ذره هم کوتاه نیامد.

آقاجری به تدوین گزاره‌برگ ملی و امضای آن توسط اقشار مختلف نیز اشاره کرد و متذکر شد: خانواده‌های شهدا و همه مردم ایران خواستار احقاق حقوق هسته‌ای آن هم با کمال عزت و افتخار هستند بنابراین من نیز مثل سایر مردم گزاره‌برگ ملی را امضا خواهم کرد.

*دولت تمام مشکلات را به تحریم‌ها گره نزند

وی در ادامه با انتقاد از ارتباط دادن تمام مشکلات به تحریم‌ها اظهار کرد: رئیس جمهور آب خوردن مردم را هم به پیروزی در مذاکرات مرتبط می‌کند در حالی که حتی یک آدم ساده اگر الفبای سیاست را بداند در این شرایطی که تیم مذاکره کننده ما با دشمن در حال مذاکره است، این گونه اظهارنظر نمی‌کند.

نماینده مردم ماهشهر، امیدیه و هندیجان در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: این شکل موضع‌گیری‌ها و اظهارات نتیجه‌اش فشار دشمن برای گرفتن امتیاز بیشتر است، چرا که دشمن اینگونه تلقی می‌کند که جمهوری اسلامی ایران در شرایط بحرانی به سر می‌برد و نیاز شدید به موفقیت در مذاکرات دارد.

آقاجری در پایان با رد هرگونه بازرسی از تأسیسات هسته‌ای و نظامی و بازجویی از دانشمندان کشورمان یادآور شد: متأسفانه در ژنو و لوزان چارچوب‌های مدنظر حاکمیت در مذاکرات هسته‌ای رعایت نشده چرا که مقام معظم رهبری وارد شدند و فرمودند که من اجازه نمی‌دهم دانشمندان ما را بازجویی کنند و مراکز نظامی بازرسی شوند.

انتهای پیام/72029/ح30

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه