رفتن به بالا
  • Monday - 15 June 2015 - 08:57
  • کد خبر : ۱۴۲۸۲
salon shena1

لینک کوتاه:

نگاهی به وضعیت سالن های ورزشی در بردسیر/ ساخت استخر شنا آرزوی دیرینه مردم بردسیر

شرایط نامناسب سالن های ورزشی با وجود علاقمندان زیاد، نگاه ویژه مسئولین مربوطه را می طلبد.

به گزارش هزار نیوز ؛

به گزارش هزار نیوز ، شاید در سالهای نه چندان دور در بردسیر با ترکیب جمعیتی جوان و علاقمند به ورزش، تنها یک یا دو سالن ورزشی بودند که جوانان و ورزشکاران در آن به ورزش می پرداختند و حتی برای اجاره نیز مدتها در نوبت قرار می گرفتند.

 salon shena1

اما با همت مسئولین کشور و برنامه ریزی آنها جهت گسترش مجموعه های ورزشی، بردسیر نیز بی نصیب نماند و مراکز خوبی نیز به سالن های قبلی شهرستان اضافه شد، با این تفکر که بتواند زمینه را برای تفریح سالم جوانان فراهم کند و دست ورزشکاران را برای تمریناتشان باز بگذارد. همچنین با سیاست توسعه منطقه ای این سالن ها دیگر جوانان و ورزشکاران آنها را مجاب می کرد در کوتاهترین زمان در نزدیکی محل سکونت خود به ورزش و تفریح بپردازد.

تا اینجا بحث در مورد سیاست درست گسترش این مراکز بود اما آیا تنها داشتن این مراکز خوب است و ما نباید به نگهداری آن نیز توجه داشته باشیم؟ امری که در یکسال گذشته مورد غفلت مسئولین مربوطه قرار گرفته و هربار بهانه هائی هم می تراشند.

با مقایسه سطح قیمتهای اجاره یک ساعت سالن در بردسیر با شهرهای دیگر متوجه می شویم که اصلا قابل مقایسه نیست و علاوه بر این هزینه های جاری سنگین از جمله هزینه نگهداری و موارد دیگر باعث می شود که بخش خصوصی رغبت بیشتری برای اجاره این مجموعه ها نداشته باشد، لذا اداره ورزش وجوانان ناچار خود عهده دار این سالن ها می شود. اداره متبوع نیز دلایلی چون کمبود نیرو و نداشتن بودجه کافی را اصلی ترین دلیل خود برای نگهداری از این مجموعه ها بر می شمرد.

اما ضررکننده اصلی در این میان، ورزش و ورزشکاران بردسیر هستند.

ساخت استخر شنا آرزوی دیرینه مردم بردسیر

سالن استخر شنای این شهرستان که بعد از سالها انتظار ،شروع به ساخت کرده بود و  با جدیت شاهد ساخت این سالن بودیم  ولی در این روز ها شاهد این هستیم که روند ساخت به کندی پیش می رود امیدوار هستیم این پروژه هم مثل خیلی از پروژه های نیمه تمام این شهرستان ، ناتمام نماند  و جوانان و ورزشکاران بردسیر به آرزوی دیرینه خود یعنی شنا در این سالن برسند .

salon shena2

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه