رفتن به بالا
  • Monday - 1 June 2015 - 18:29
  • کد خبر : ۲۹۱۶۵
pp

لینک کوتاه:

نگاهی متفاوت به آن چه که در پلی آف لیگ برتر گذشت

چرا زمانی که تیم مس کرمان به لیگ دسته اول سقوط کرد هیچ یک از این اتفاقات نیافتاد ولی در یک روز به ظاهر معمولی فوتبال بدترین پایان لیگ برتر رقم خورد؟

به گزارش هزار نیوز ؛

به گزارش هزار نیوز به نقل از ” بوتیا “، روز گذشته یکی از تلخ ترین اتفاق لیگ ایران رخ داد. در حالی که ساعت ورزشگاه شهید باهنر کرمان دقیقه ۷۸ بازی را نشان می داد بازی چهره زشتی به خود گرفت و هواداران مس با شکستن صندلی های ورزشگاه و به آتش کشیدن بنرهایی که در اطراف ورزشگاه نصب شده بود، فضایی بی سابقه را آفریدند.

اما چرا این اتفاقات افتاد؟ چرا زمانی که تیم مس کرمان به لیگ دسته اول سقوط کرد هیچ یک از این اتفاقات نیافتاد ولی در یک روز به ظاهر معمولی فوتبال بدترین پایان لیگ برتر رقم خورد؟

شاید بتوان علت این اتفاقات را در چند روز گذشته یافت و یا چند سال پیش. زمانی که تیم مس کرمان در رقابت های دسته دو حضور داشت یکی از تیم های خوزستانی در اقدامی غیر اخلاقی در زمان حضورش در کرمان یک تانکر آب با خود آورده بود تا از آب کرمان استفاده نکند! این رفتار موجب شد تا ذهنیت فوتبال دوستان کرمانی را نسبت به فوتبال خوزستان بسیار منفی کرد.

اما شاید این پس زمینه هیچ گاه رخ نمی نمود اگر فدراسیون فوتبال به جای دامن زدن به حواشی سعی در آرام کردن جو می نمود.

وقتی مقامات فدراسیون فوتبال قبل از بازی علنا از سقوط مس به لیگ دسته دو سخن می گویند. وقتی مقامات فدراسیون فوتبال از یک متهم تبانی به صورت اختصار نام می برند ولی بدون رعایت شان باشگاه مس از این باشگاه مردمی کرمان اسم می برند. آیا باید غیر از این باید تصور کرد؟

باشگاه مس کرمان که پیش از بازی برای حفظ آرامش سکوت کرده بود حالا باید فریاد بزند و علیه کسانی که موفقیت باشگاه مس و فوتبال کرمان را نمی خواهند به دادگاه شکایت کنند.

 

شکستن-صندلیآتش-زدن-بنرهای-ورزشگاهآتش-زدن-بنرهای-ورزشگاه-۲ هواداران-خشمگین-مس-کرمان

 

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه