رفتن به بالا
  • Friday - 19 June 2015 - 10:55
  • کد خبر : ۲۹۵۱۱

لینک کوتاه:

هاشمی در گفت‌وگو با فارس: طرح موهن روزنامه آرمان کنایه‌ای به شهدای غواص است/ وزارت ارشاد پیگیری کند

به گزارش هزار نیوز، سیدمهدی هاشمی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، در واکنش به طرح روزنامه آرمان برای شهدای غواص، با بیان اینکه این اقدام کنایه‌ای به شهدای غواص ما در این ایام است، گفت که باید با این موضوع به طور جدی برخورد کرد. وی […]

به گزارش هزار نیوز ؛

به گزارش هزار نیوز، سیدمهدی هاشمی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، در واکنش به طرح روزنامه آرمان برای شهدای غواص، با بیان اینکه این اقدام کنایه‌ای به شهدای غواص ما در این ایام است، گفت که باید با این موضوع به طور جدی برخورد کرد.

وی افزود: با ارزش‌ها و اعتقادات مردم نمی‌توان شوخی کرد و من از این اقدام متاسفم.

عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس اظهار داشت: این قبیل اقدامات نه تنها اعتقادات و ارزش‌های ما را به سخره می‌گیرد بلکه آب به آسیاب دشمن می‌ریزد.

«وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی حتما باید نسبت به چنین مباحثی حساس بوده و برخورد جدی داشته باشد چراکه این اقدامات به هیچ وجه قابل گذشت نیست.»

هاشمی در پایان با ابراز تاسف انتشار این طرح توهین‌آمیز در روزنامه آرمان گفت: نمی‌توان این اقدامات را ناشی از نادانی عاملان آن دانست. این افراد، افراد فریب‌خورده‌ و یا دشمنانی هستند که در لباس خودی می‌خواهند اعتقادات مردم را به سخره بگیرند.

انتهای پیام/

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه