رفتن به بالا
  • Friday - 19 June 2015 - 15:10
  • کد خبر : ۲۹۵۱۲
ogafbardsir

لینک کوتاه:

هیچ عبادتی به اندازه روزه در آن اخلاص نیست

حجت الاسلام زواری امام جمعه موقت شهرستان بردسیر :هیچ عبادتی به اندازه روزه در آن اخلاص نیست

به گزارش هزار نیوز ؛

به گزارش هزار نیوز ، حجت الاسلام زواری امام جمعه موقت شهرستان بردسیر در خطبه های نماز جمعه  شهرستان بردسیر ضمن توصیه به تقوای الهی و تبریک فرا رسیدن ماه مبارک رمضان بیان داشت:  خداوند متعال در یک حدیث قدسی می فرمایند الصوم لی .. یعنی روزه برای من است و من خودم پاداش و اجر روزه دار را می دهم زیرا هیچ عبادتی به اندازه روزه در ان اخلاص نیست زیرا وقتی بنده ای هریک از عبادات از جمله نماز ، جهادو حج را بجا آوردهمه این عبادت را می بینند ولی در مورد روزه دار فقط فرد روزه دار و خداوند این را می بیند.

وی افزود : کسی که روزه است با اینکه همه وسایل خوردن و آشامیدن جلو او است ولی او خوداری می کند و اوج این اخلاص در موقع افطار است که قبل از دست زدن به غذا دعا ی اللهم لک صمت و لک افطرت …. را می خواند و می گوید ای خدای کریم من فقط برای تو روزه گرفته ام و برای تو هم افطار می کنم .

وی در ادامه به شهادت شهید چمران که اسوه ی تقوا ،اخلاص و مطیع محض رهبری بودند و همچنین تاسیس نهاد سازمان تبلیغات اسلامی به فرمان امام و هفته قوه قضائیه را گرامی داشت و با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری وظیفه اصلی قوه قضائیه را اقامه عدل و قسط و قاطعیت علوی بیان داشتند.

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه