رفتن به بالا
  • Thursday - 18 June 2015 - 09:33
  • کد خبر : ۲۹۴۸۱

لینک کوتاه:

وام ازدواج 6‌میلیونی به چه کسی تعلق‌می‌گیرد

بعد از افزایش وام ازدواج خانواده‌های شهدا و ایثارگران بانک مرکزی جزئیات دریافت این تسهیلات را اعلام کرد. به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از ایسنا، در نیمه خرداد ماه امسال شورای پول و اعتبار با افزایش وام ازدواج خانواده‌های شاهد، جانبازان، آزادگان و فرزندان آنان به دو برابر تسهیلات قرض الحسنه ازدواج […]

به گزارش هزار نیوز ؛

بعد از افزایش وام ازدواج خانواده‌های شهدا و ایثارگران بانک مرکزی جزئیات دریافت این تسهیلات را اعلام کرد.
به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از ایسنا، در نیمه خرداد ماه امسال شورای پول و اعتبار با افزایش وام ازدواج خانواده‌های شاهد، جانبازان، آزادگان و فرزندان آنان به دو برابر تسهیلات قرض الحسنه ازدواج افراد عادی موافقت کرد. که با توجه به مبلغ سه میلیون تومانی وام ازدواج برای هر یک از زوجین، مبلغ وام به خانواده های ایثارگران شهدا به شش میلیون تومان افزایش یافته است.

 
این در حالی است که طبق اعلام بانک مرکزی شرایط ثبت‌نام و دریافت این تسهیلات برای ایثارگران مطابق شرایط مندرج در سامانه تسهیلات قرض‌الحسنه ازدواج و از طریق همان سامانه بوده و بعد از تعیین شعبه بانک مورد نظر بانک عامل نسبت به اعطای تسهیلات یاد شده اقدام می‌کند. 
 
در حال حاضر تسهیلات قرض‌الحسنه ازدواج افراد عادی برای هر فرد سه میلیون تومان بوده و با ثبت نام متقاضی در موعد تعیین شده (حداکثر ‌دو سال عقد نامه‌ای) قابل اعطا است. در عین حال که بانک مرکزی فعلا هیچ تصمیمی برای افزایش وام ازدواج افراد عادی ندارد.

انتهای پیام/ن

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه