رفتن به بالا
  • Saturday - 13 June 2015 - 13:40
  • کد خبر : ۲۹۳۹۸
id49769996_13940305000455_PhotoA.jpg

لینک کوتاه:

۲۰۰ هزار خانواده در تهران داریم که به نان شب خود محتاجند

شهردار تهران ضمن اشاره به اینکه باید مشکلات محرومان و نیازمندان شناسایی و در اسرع وقت با همکاری خیرین، ائمه جماعات و شهرداری برطرف شود، گفت: در حال حاضر ۲۰۰ هزار خانوار در شهر تهران داریم که به نان شب خود محتاج هستند

به گزارش هزار نیوز ؛

به گزارش هزار نیوز به نقل از خبرگزاری فارس، محمد باقر قالیباف شهردار تهران در همایش سراسری علما و ائمه جماعت مساجد تهران که صبح امروز در مرکز همایش‌های بین‌المللی شهید آوینی (فرهنگسرای بهمن) برگزار شد، اظهارداشت: بنده به عنوان خدمتگذار کوچکی در مدیریت شهری در آستانه ماه مبارک رمضان در این مراسم حاضر شدم.

وی با اشاره به اینکه نظام ولایی جمهوری اسلامی ایران به برکت امام، شهدا و روحانیون پیروزی‌های پی‌درپی را داشته است، افزود: خدا را شاکریم که در این عصر حضور داریم.

image

شهردار تهران تصریح کرد: یکی از موضوعاتی که بنده بارها به همکاران خود عرض کرده‌ام این است که در جامعه اسلامی دو نقطه منفی نباید داشته باشیم و باید تلاش شود که دو نقطه مثبت در جامعه وجود داشته باشد.

به گفته قالیباف فقر و تکاسر دو نقطه منفی است که در جامعه نباید وجود داشته باشد و در مقابل تعلیم و تکریم باید در جامعه نهادینه شود.

شهردار تهران با اشاره به اینکه ما در شهر تهران 500 الی 600 هزار خانواده داریم که وضع مالی مناسبی را دارند، گفت: در مقابل 200 هزار خانواده در شهر داریم که به نون شب خود محتاجند و ما می‌توانیم با مشکلات این افراد را با محوریت مساجد برطرف کنیم.

قالیباف اظهار امیدواری کرد ائمه جماعت با برنامه ریزی دقیق‌تر، مشکلات زندگی افراد در مجاورت مساجد شناسایی و در جهت رفع آنها با مشارکت شهرداری تهران اقدام نمایند.

قالیباف همچنین به برنامه‌ریزی شهرداری تهران در آستانه ماه مبارک رمضان جهت کمک به نیازمندان و محرومان اشاره کرد و گفت: در همین زمینه فروشگاه شهروند اجناس خود را با تخفیف 30 الی 40 درصدی در اختیار خیرین و نیکوکاران قرار خواهد داد تا از این طریق شهرداری تهران نیز سهم کوچکی در ارائه خدمات به نیازمندان و محرومان داشته باشد.

وی اظهار امیدواری کرد: مساجد بیش از گذشته فعالتر شوند ضمن اینکه شهرداری تهران نیز آمادگی هر نوع همکاری و همراهی را دارد.

انتهای پیام/

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه