رفتن به بالا
  • Thursday - 11 June 2015 - 12:23
  • کد خبر : ۲۹۳۴۱
konkor

لینک کوتاه:

914 نفر ازبردسیر در کنکور امسال شرکت می‌کنند

مدیر آموزش و پرورش شهرستان بردسير از مهیا بودن شرایط مناسب برای برگزاری بزرگترین ماراتن علمی کشور در اين شهرستان خبر داد و و تعداد کل دواطلبان بردسیری  را 914  نفر اعلام کرد.

به گزارش هزار نیوز ؛

به گزارش هزار نیوز ، محمد كاظمي نژاد مدیر آموزش و پرورش بردسير ضمن اعلام اين مطلب گفت : آزمون سراسری در شهرستان بردسير صبح پنج شنبه همزمان با سراسر کشور با رقابت دواطلبان علوم انسانی و ریاضی و فني در چهار حوزه شامل دبيرستان بيت الزهراء – دبيرستان امام باقر (ع) – و دبيرستان زينبيه آغاز مي گردد كه در اين راستا تمامی همکاران ما برای برگزاری این رقابت در شرایطی مطلوب و فضایی سالم، نهایت تلاش و کوشش خود را می کنند.

وی افزود: در کنکور امسال 914 داوطلب ثبت نام کرده اند که از این تعداد 575 داوطلب زن و339 داوطلب مرد می باشند و گروه علوم تجربی با 379 داوطلب بیشترین آمار و گروه هنر با 98داوطلب کمترین آمار را در این شهرستان دارا می باشد.

كاظمي نژاد در  ادامه به آمار گروههای پنجگانه اشاره کرد و گفت: در علوم انسانی 195 داوطلب شامل 123زن و 72مرد، در علوم ریاضی 128داوطلب شامل: 46زن و 82مرد، در هنر 98 داوطلب شامل: 55زن و 43مرد، در علوم تجربی 379 داوطلب شامل 275 زن و104 مرد و گروه زبان ۱14 داوطلب شامل 76 زن و 38 مرد با هم به رقابت می پردازند.

وی در پایان ضمن آرزوی موفقیت برای کلیه داوطلبین کنکور سراسری، شماره تماس ۳۳۵۲۱۹۶۰ مربوط به واحد سنجش و ارزشیابی تحصیلی اداره آموزش و پرورش بردسير را جهت پاسخگویی به سئوالات داوطلبان اعلام کرد.

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه