رفتن به بالا
  • Saturday - 11 July 2015 - 09:59
  • کد خبر : ۲۹۹۱۸
id1449678752_13910317000042_PhotoA.jpg

لینک کوتاه:

اسماعیل جلیلی: آمریکایی‌ها می‌خواهند به مرگ بگیرند که ما به تب راضی شویم/هرگونه مشکل در مذاکرات متوجه دولت آمریکا است

عضو شورای مرکزی فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایتبروز هرگونه مشکل در مذاکرات را متوجه دولت آمریکا دانست و گفت: آمریکایی ها از ایران خواستند پای میز مذاکره بیاید، حال آنها در روند کار خلل ایجاد می‌کنند.

به گزارش هزار نیوز ؛

به گزارش هزار نیوز، اسماعیلی جلیلی نماینده مسجدسلیمان و عضو شورای مرکزی فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، با انتقاد از سیاست فرار به جلوی آمریکایی‌ها در مذاکرات هسته‌ای گفت:‌ آنها می‌خواهند به مرگ بگیرند که ما به تب راضی بشویم؛ یعنی اینکه بیانیه لوزان را نپذیرند که اگر لوزان حاصل شد ما احساس پیروزی کنیم.

image

جلیلی تیم مذاکره‌کننده هسته‌ای کشورمان را فرزندان متدین انقلاب دانست و تصریح کرد: تیم مذاکره‌کننده کشورمان تلاشش را برای دستیابی به توافق خوب به کار گرفته، اما در این بین آمریکایی‌ها قصد دارند در روند مذاکرات خلل ایجاد کنند.

نماینده مسجدسلیمان بروز هرگونه مشکل در مذاکرات را متوجه دولت آمریکا دانست و گفت: آمریکایی ها از ایران خواستند پای میز مذاکره بیاید، حال آنها در روند کار خلل ایجاد می‌کنند.

وی با تصریح بر اینکه دولت و ملت ایران خواستار توافقی عزت‌مندانه و مبتنی بر منافع ملی هستند، افزود: همانگونه وزیر امورخارجه و همکاران ایشان نیز تصریح داشتند در توافق احتمالی باید تمام تحریم‌ها برداشته شده و منافع ملت ایران در آن رعایت گردد.

جلیلی ادامه داد: زیاده‌خواهی‌های آمریکا در روند مذاکرات هسته‌ای نمی‌تواند تیم غیور کشورمان را از مواضع خود عقب بنشاند.

انتهای پیام/

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه