رفتن به بالا
  • Saturday - 11 July 2015 - 09:26
  • کد خبر : ۲۹۹۱۰

لینک کوتاه:

اظهار نظر احسان علیخانی درباره مذاکرات 1+5

به گزارش هزار نیوز به نقل از فرهنگ نیوز، احسان علیخانی در برنامه شب گذشته «ماه عسل» با اشاره به مذاکرات هسته‌ای میان ایران و گروه 1+5 گفت: جالب است که در این بین، رژیم صهیونیستی نگران است و نمی‌خواهد توافقی میان ایران و غرب صورت بگیرد. وی افزود: عربستان سعودی هم این وسط خیلی […]

به گزارش هزار نیوز ؛

به گزارش هزار نیوز به نقل از فرهنگ نیوز، احسان علیخانی در برنامه شب گذشته «ماه عسل» با اشاره به مذاکرات هسته‌ای میان ایران و گروه 1+5 گفت: جالب است که در این بین، رژیم صهیونیستی نگران است و نمی‌خواهد توافقی میان ایران و غرب صورت بگیرد.

وی افزود: عربستان سعودی هم این وسط خیلی نگران است و نمی‌خواهد گفت‌وگویی شکل بگیرد.

علیخانی با اشاره به جمله وزیر امور خارجه کشورمان در میانه مذاکرات خطاب به طرف غربی عنوان داشت: آقای ظریف جمله خوبی گفته بود که خیلی به همه ایرانیان چسبید، او گفته هیچ وقت یک ایرانی را تهدید نکنید.

مجری برنامه ماه عسل خاطرنشان کرد: تیم مذاکره‌کننده ایرانی همگی نجیب، عزیز و شریف هستند و در شب‌های قدر از مردم خواسته‌اند برای موفقیت ایران در این مذاکرات دعا کنند، این همدلی و همزبانی می‌تواند می‌تواند در این شب قدر که آخرین آنهاست متجلی شود و دعا کنیم که بهترین اتفاق به نفع سرزمین و ملت‌مان رخ دهد.

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه