رفتن به بالا
  • Tuesday - 7 July 2015 - 09:24
  • کد خبر : ۲۹۸۳۳
khaneh

لینک کوتاه:

افتتاح خانه عالم مسجد امام حسین در بردسیر

رئیس اداره تبلیغات اسلامی بردسیر از افتتاح یک باب خانه عالم در این شهرستان با حضور مسئولان به مناسبت ماه مبارک رمضان خبر داد.

به گزارش هزار نیوز ؛

به گزارش هزار نیوز ، حجت‌الاسلام علیرضا احمدی درافتتاحیه خانه عالم مسجد امام حسین (ع)، خانه های عالم را از جمله بناهای فرهنگی و یک مرکز مذهبی نامید و اظهارداشت: خانه عالم دارای برکات زیادی است و از جمله برکات آن وجود یک اتاق فکر برای برنامه ریزی فعالیتهای فرهنگی در روستاها است.

حجت‌الاسلام احمدی دراین راستا بیان داشت: کسی که برای ساختن مسجد و خانه عالم کمک کرده و زحمت می کشد مومن به معنای واقعی بوده و می توان به وی اعتماد کرد زیرا مسجد محل حضور و غیاب مومنان و محل شناسایی عاشقان خدا است.

وی بیان کرد: مسجد محور عدالت، طهارت، قداست و تحصیل تقوا بوده و مسجدی که اولین روز بر اساس تقوا و پارسایی بنیان شده است، سزاوار است که در آن اقامه نمازشود.
رئیس اداره تبلیغات اسلامی بردسیر با اشاره به فضلیت های احداث مسجد خانه عالم در روستا ها، اظهار داشت: توجه به امور خیر در مکتب اسلام ضروری است.

حجت‌الاسلام احمدی با بیان اینکه استقرار روحانیون در روستا گامی موثر در در رشد فرهنگی جمعیت روستاها است، بیان داشت: تحکیم مبانی اعتقادی جوانان، توجه به نیاز های جوانان، تشریح سئولات جوانان را از عناصر مهم مبارزه با تهاجم فرهنگی غرب است.

احمدی با اشاره به نقش موثر روحانیون در جامعه، بیان داشت: روحانیون در هدایت نسل جوان و نوجوان نقش موثری دارند.

وی اذعان داشت: با انجام فعالیت های فرهنگی و مذهبی به روز باید حضور نسل جوان و نوجوان را در مساجد و برنامه های فرهنگی و مذهبی پررنگ تر باشد.

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه