رفتن به بالا
  • Wednesday - 29 July 2015 - 10:04
  • کد خبر : ۳۰۲۸۰
badpa

لینک کوتاه:

بادپا مانند مادر سادات هم چنان بی نشان ماند

پسر شهید بادپا گفت: تشخیص دقیق پیکر کشف شده به دلیل اینکه سه ماه جنازه در سخت ترین شرایط نگهداری شده بود،

به گزارش هزار نیوز ؛

به گزارش هزار نیوز ، محمد مهدی بادپا در گفت و گو با “ پایگاه اطلاع رسانی بوتیا “ در رابطه با شناسایی پیکر شهید حسین بادپا گفت: پیکری که شناسایی کردند شباهت زیادی به پدرم داشت ولی متاسفانه بدون منتظر ماندن تا اعلام نتیجه آزمایش   DNA ، خبر بازگشت پیکر شهید بادپا در رسانه ها منتشر شد که این یک کار عجولانه ای بود.

پسر شهید بادپا در ادامه تصریح کرد: تشخیص دقیق آن به دلیل اینکه سه ماه جنازه در سخت ترین شرایط نگهداری شده بود، کار سختی است و تنها از طریق آزمایش DNA این امر امکان پذیر بود که بر اساس نتیجه ای که در روز یکشنبه هفته جاری اعلام شد مشخص شد که پیکر کشف شده متعلق به پدر من نیست.

وی افزود: در مورد شهید کجباف هم تا مشخص نشدن نتیجه آزمایش DNA چیزی را اعلام نکردند ولی در این مورد حتی تاریخ تشییع پیکر پدرم را هم اعلام کردند که من هنوز معتقدم پدرم خودشان نمی خواهند که پیکرشان برگردد.

پسر شهید بادپا خاطر نشان کرد: با توجه به اینکه در عملیاتی که پدرم در آن شهید شدند، علاوه بر ایشان ۴ نفر دیگر هم به شهادت رسیدند به احتمال زیاد ۹۹ درصد پیکری شهیدی که شناسایی شده متعلق به شهید ایلسایی از اهواز خوزستان است.

انتهای پیام/

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه