رفتن به بالا
  • Friday - 10 July 2015 - 18:41
  • کد خبر : ۲۹۹۰۵
taram

لینک کوتاه:

با درایت و کفایت تیم مذاکره کننده پیروزی نهایی از آن مردم صبور باشد

امام جمعه بردسیر  به روند مذاکرات هم اشاره کرد و گفت:با درایت و کفایت تیم مذاکره کننده و رعایت خطوط قرمز نظام ، پیروزی نهایی از آن مردم صبور باشد.

به گزارش هزار نیوز ؛

به گزارش هزار نیوز ، حجت الاسلام و المسلمین دکتر تارم امام جمعه شهرستان بردسیر در خطبه های نماز جمعه این هفته بردسیر اظهار داشت : مصادف شدن روز جمعه با بیست و سوم ماه مبارک رمضان و روز قدس را باید به فال نیک گرفت و از برکات این روز استفاده نمو د.

وی افزود: پیامبر اکرم (ص) دهه آخر ماه مبارک رمضان را در مسجد معتکف می شدند تا بتوانند با انجام عبادات از برکات این دهه استفاده کنندلازمست نمازگزاران نیز به پیامبر اقتدا کنند وتا میتوانند از فیوضات این دهه استفاده نمایند و سعی کنیم مصداق این روایت نباشیم که فرموده اند شقی و بدبخت کسی است که این ماه براو بگذرد ولی از برکات این ماه استفاده نکند و در این ماه بخشیده نشود .

تارم تصریح کرد : بابد سعی کنیم با انجام طاعات و عبادات مورد مغفرت و بخشش خداوند متعال قرار بگیریم واز خداوند توفیق طلب کنیم تاماه رمضان آینده از توشه ای که گرفته ایم در طول سال استفاده کنیم و سعادت خودمان را تامین کنیم .

امام جمعه بردسیر به  قسمت هایی از وصایای حضرت علی (ع)  اشاره نمود و افزود: حضرت علی (ع) می فرمایند” انسان مومن باید همواره دشمن ستمگر و ظالم و یار و مددکار مظلوم باشد و امام راحل نیز براساس همین فرموده امیر المومنین روز جمعه آخر ماه مبارک رمضان را روز قدس یعنی روز حمایت از مردم مظلوم و آواره فلسطین و روز انزجار از اسرائیل غاصب و جنایتکار اعلام نمودند.

تاررم از حضور پرشکوه مردم مومن شهرستان در راهپیمائی امروز تشکر و قدردانی کرد افزود : انشاالله فرموده امام راحل محقق خواهد شدو اسرائیل غاصب از صفحه روزگار محو خواهد شد .

وی به روند مذاکرات هم اشاره کرد و گفت:با درایت و کفایت تیم مذاکره کننده و رعایت خطوط قرمز نظام ، پیروزی نهایی از آن مردم صبور باشد.

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه