رفتن به بالا
  • Saturday - 25 July 2015 - 09:25
  • کد خبر : ۳۰۱۸۲
momen

لینک کوتاه:

بی قانونی های وزارت ارتباطات عامل تعطیل شدن شورایعالی فضای مجازی است / درآمد ۱۵۰۰میلیارد تومانی وزارت ارتباطات از فیلم های پورنوگرافی

مومن نسب گفت: این وزارت خانه 89 درصد درآمد سالانه اش را از طریق شزکت ارتباطات زیر ساخت یعنی از طریق فروش اینترنت به دست می آورد یعنی وزارت ارتباطات دارد از الوده شدن مردم از فعالیت این جنگ افزارها و بدافزارها پول درمی او …

به گزارش هزار نیوز ؛

به گزارش هزار نیوز ، روح ا… مومن نسب کارشناس فضای مجازی به خبرنگار آرمان کرمان گفت: اینستگرام متعلق است به فردی به نام مارک زاکربرگ است که یکی از ثروتمند ترین و تاثیر گذارترین صهیونیست های جهان است و از طرفی کار افرین نمونه رژیم صهیونیستی می باشد .

وی ادامه داد: این فرد به قدری برای رژیم صهیونیستی عزیز است که شیمون پرز رئیس این رژیم جعلی با آن سن بلایش به آمریکا می رود و ضمن بازدید از دفتر فیسبوک می گوید اقای مارک زاکربرگ فرزند خوب یهود است.

این پژوهشگر فضای مجازی تصریح کرد: یعنی اگر رییس تلگرام برادر نتانیاهو است ، رییس اینستاگرام پسر شیمون پرز است و به تعبیر بهتر فرزند خوب یهودی پرز است.

مومن نسب ابراز داشت: در محیط نرم افزار اینستاگرام فعالیت های مخرب علیه نظام جمهوری اسلامی به کرات انجام می شود.

وی تشریح کرد: صفحات مربوط به گروهک های تروریستی در اینستاگرام جز پر کاربرترین صفحات هستند ، صفحات پورنو گرافی بیشترین لایک دارد و متاسفانه بخش زیادی از محتوای اینستاگرام مختص است به عکس ها و فیلم کوتاه های غیر اخلاقی است.

رییس سابق اجرای دستورات کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه دادستانی کل کشور بیان داشت: اینستاگرام در جهت مدلینگ خیلی فعالیت دارد یعنی دختران و فرزندان و نوامیس کشورمان را به عنوان مدل اموزش می دهند و صفحه برای انها درست می کنند.

وی اظهار داشت: چندی قبل هم نمونه اش را دیدیم که این اثر کثیف به خاطر اشتباهی که برنامه ماه عسل انجام داد در داخل تلویزیون دیده شد و جاهای مختلف افراد کشور ما را ترغیب کرد به این شکل تصاویر برهنه خود را منتشر کنند .

معاون سابق مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی  خاطر نشان کرد: یکی از اهداف قطعی اینستاگرام لذت گرایی و فرد گرایی می باشد که در کنار ترویج سكولاريسم صورت می گیرد.

وی اظهار داشت: در واقع افردای که وارد این نرم فزار ها می شوند،  می پذیرند در همان محیطی فعالیت کنند که در همان محیط علیه تمام مقدسات ما و علیه کشور و دین ما دارد، تبلیغ می شود.

مومن نسب تشریح کرد: مثل اینکه در شهر تهران ، شاه می گفت داخل خیابان هم مشروب فروشی باشد و هم مسجد باشد.

وی تاکید کرد: ما انقلاب کردیم که این حکومت سكولار شاه را از بین ببریم اما متاسفانه یک عده ای اینجا امدن همان روش سكولاريسم و اداره حکومت را پذیرفته اند و در این فضا ها به همان شکل دارند فعالیت می کنند.

این کارشناس فضای مجازی هشدار داد: این بسیار خطرناک می باشد و متاسفانه بسیار فراگیر هم شده است یعنی سكولاريسم ، فرد گرایی ، سود گرایی و لذت گرایی به عنوان چهار خاصیت فرهنگ غرب که نشأت گرفته از اهداف صهیونیستی است؛  داخل این شبکه ها به وضوح دیده می شود که این از نظر فرهنگی برای کشوربسیار خطرناک است.

مومن نسب بیان داشت: یکی دیگر از خطرات اینستاگرام گسترش آن است به حدی که یک نهاد رسمی و دولتی کشور از آن استفاده می کند.

وی توضیح داد: با این کار هم یک اشراف اطلاعاتی به دشمن داده می شود و هم یک شرکت صهیونیستی تقویت می گردد و خیلی از آسیب های که گفته شد،  ترویج می یابد.

معاون سابق مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی اظهار داشت: از طرفی هر دوی این نرم فزارها حریم خصوصی و حقوق شهروندی را به صراحت نقض می کنند و هیچ عکس و متن هیچ چیزی داخل این نرم فزار ها قابل محدود شدن نیست.

وی ادامه داد: این نرم افزار یک فضایی در جمهوری اسلامی ایجاد کرده است که داخل آن هر بی قانونی می توان صورت داد.

مومن نسب تصریح کرد: به جرات می شود گفت تمام قوانین جموری اسلامی ایران، در نرم فزار های تلگرام و اینستاگرام دارد نقض می شود و مراجع قانونی هم توان اعمال قانون را ندارند .

این کارشناس فضای مجازی اعلام کرد:  وزارت ارتباطات در ریشه و علت این قضیه معلول است ، وزرات ارتباطات جایگاه سه قوه برای خودش قائل است هم قانونگذاری می کند هم انحصار در اجرای قانون دارد وهم نظارت قانون بر عهده خوش است.

وی تشریح کرد: این باعث شده است که وزرات ارتباطات بتواند شورای عالی فضای مجازی را به معنای واقعی تعطیل کند و تعطیلی شورای عالی فضای مجازی به جهت نافرمانی های وزارت ارتباطات است.

مومن نسب گفت: این وزارت خانه ۸۹ درصد درآمد سالانه اش را از طریق شزکت ارتباطات زیر ساخت یعنی از طریق فروش اینترنت به دست می آورد یعنی وزارت ارتباطات دارد از الوده شدن مردم از فعالیت این جنگ افزارها و بدافزارها پول درمی اورد.

وی گفت: در نتیجه این وزرات خانه با آنها مقابله نمی کند و حاضر می شود این همه آسیب به مردم برسد.

مومن نسب اظهار داشت: موسسه خانواده امن امریکا می گوید ۸۹ درصد محتوای شبکه های اجتماعی موبایلی غیر اخلاقی می باشد و پولی هم که از طریق این کار غیر اخلاقی بدست می اید یک پول کثیف و یا نجس است.

وی تصریح کرد: وزارت ارتباطات در سال ۹۲ بیش از ۱۵۰۰میلیارد تومان فقط از طریق دانلود فیلم های پورنوگرافی درآمد کسب کرده است.

این کارشناس فضای مجازی بیان داشت: اگر بخواهیم به صورت ریشه ای جلوی این نرم فزارها را بگیریم باید میل و علاقه وزارت ارتباطات به پول های کثیف که از طریق این نرم فزارها در واقع به دست می اورد، را بگیریم.

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه