رفتن به بالا
  • Wednesday - 8 July 2015 - 17:10
  • کد خبر : ۲۹۸۵۱
shab gadr1 (2)

لینک کوتاه:

تصاویری از دستهایی حاجتمند و دل هایی غرق استغفار در دومین شب قدر بردسیر

مراسم احیای شب های قدر در مکان های مذهبی شهرستان بردسیر برگزار شد، شبی که به نام قدر نام گرفته و فضیلتش از هزاران شب برتر است میزبان هزاران بنده خداجویی و دلداده بود.

به گزارش هزار نیوز ؛

به گزارش هزار نیوز ، دومین شب قدر از راه رسید و بندگان مومن و روزه دار شهرستان بردسیر با دل هایی آکنده از طلب آمرزش و مغفرت ،شب تا به سحر خود را در بهترین مکان های روی زمین با معبودشان راز و نیاز کردند.

 

مراسم احیای شب های قدر در مکان های مذهبی شهرستان بردسیر برگزار شد، شبی که به نام قدر نام گرفته و فضیلتش از هزاران شب برتر است میزبان هزاران بنده خداجویی و دلداده بود.

 

لحظه های پرکشیدن از زمین خاکی به سوی میعادگاه نیایش و بندگی در شب قدر تجلی می یابد، همان شبی که درهای رحمت الهی به روی بندگان گشوده است.

 

در این شب بزرگ  مومنان فریاد ” العفو ” را به بیکران می رساند و با گفتن سبحانک یا لا اله الا انت الغوث الغوث خلصنا من النار یا رب،امیدوار به عفو و بخشش پروردگار خود اشک  بندگی فرو می ریزند.

 

شب های تکرار نشدنی قدر که با شهادت مولای متقیان حضرت علی (ع) تقارن یافته بهترین فرصت است برای بیدار شدن و یافتن راه صحیح زندگی، برای خروج از پیله گناه و گشودن بال های استغفار .

 

مومنان روزه دار شهرستان بردسیر نیز همزمان با سایر مردم کشورمان شب های قدر را زنده داری کرده و همچنین در غم جانگداز شهادت مولای متقیان حضرت علی (ع) اشک ماتم ریختند.

shab gadr1 (2) shab gadr1 shab gadr2 shab gadr3 shab gadr4 shab gadr5 shab gadr6 shab gadr7 shab gadr8 shab gadr9 shab gadr10

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه