رفتن به بالا
  • Thursday - 2 July 2015 - 09:35
  • کد خبر : ۲۹۷۵۲

لینک کوتاه:

تطهیرسران فتنه زمینه ساز فتنه ای بزرگتر است

ظلمی که سران فتنه به نظام کردند در طول تاریخ بی سابقه است وحال جای تاسف است که اخیرا درمیهمانی هایی دولت تدبیر امید سخن از تطهیرسران فتنه به میان می آید.

به گزارش هزار نیوز ؛

به گزاش هزار نیوز به نقل از آل نور، تاریخ سیاسی واجتماعی جمهوری اسلامی ایران مملوء از حوادثی است که افکار عمومی داخلی وبین المللی را در برهه ای از تاریخ به خود جلب می کند.

با پیروزی انقلاب ودر آغازین روزهایی که نهال نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران شکل گرفت تلاش جبهه استکبار به سرکردگی آمریکا برای براندازی نظام روز به روز بیشترشد.

از ماجرای صحرای طبس وکودتای نوژه تا جنگ تحمیلی وفتنه هایی چون کوی دانشگاه تهران وفتنه ۸۸ همه وهمه حاکی از بغض وعداوت دشمنان قسم خورده خارجی وداخلی برای براندازی نظام بوده است.

 

فتنه ۸۸ فتنه بزرگی بود که هزینه سنگینی برای نظام داشت اما با مدیریت حکیمانه مقام معظم رهبری و بصیرت ملت ایران نقشه دشمنان نقش بر آب شد.

 

ظلمی که سران فتنه به نظام کردند در طول تاریخ بی سابقه است وحال جای تاسف است که اخیرا درمیهمانی هایی دولت تدبیر امید سخن از تطهیرسران فتنه به میان می آید.

اپوزسیون ومخالفین داخلی وخارجی با فشار به دولت سعی دارند سران فتنه را از وضعیتی که دارند رهایی بخشند این درحالی است که سران فتنه در سال ۸۸ سلامت انتخابات را زیر سوال بردند وبه دنبال خدشه دار کردن نظام در بعد خارجی وداخلی بودند.

 

اینک که دیگر همه می دانند ماهیت فتنه ۸۸ براندازی نظام اسلامی بود باید به افرادی که که قصد دارند با شعارهایی انحرافی سران فتنه را تطهیر کنند، گفت: این خود فتنه‌ای بزرگتر است.

 

به نظر می رسد این مسائل قلب مقام معظم رهبری را جریحه دار کرده باشد چراکه این بار یاران انقلاب وامام (ره)در شیپور عداوت بیگانگان دمیدند تا سهمی از قدرت را برای خود به دست آورند.

نکته دیگر اینکه با نزدیک شدن دوره دهم انتخابات مجلس باید حواسمان جمع باشد تا فتنه دیگری رخ نشان ندهد وهمچنین اجازه ندهیم دشمن فضایی را به وجود آورد که به وسیله آن بتواند به اهداف شوم خود دست یابد وضربه های خود را به نظام جمهوری اسلامی ایران وارد کند.

 

باید سعی کنیم با انتخاب نمایندگان استکبارستیز به جهانیان ومخصوصا دشمنان نظام اعلام کنیم که پای عقیده وآرمان هایمان ایستاده ایم ونظام وانقلاب را با حضور حداکثری وهوشمندانه در پای صندوق های رای همراهی می کنیم.

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه