رفتن به بالا
  • Wednesday - 15 July 2015 - 11:47
  • کد خبر : ۳۰۰۰۰
jahan

لینک کوتاه:

جشن هسته ای با طعم میتینگ انتخاباتی و تطهیر سران فتنه در سیرجان /تصاویر

بعد از اعلام خبر هسته ای، عده ای از شهروندان سیرجانی شب گذشته با حضور در خیابان ها به جشن و شادمانی پرداختند.

به گزارش هزار نیوز ؛

به گزارش هزار نیوز به نقل از “سیرجان خبر”، بالاخره پس از ماهها تلاش نفس گیر در مذاکرات هسته ای، جمع بندی مذاکرات به سرانجام رسید، تلاش تیم مذاکره کننده در این برهه حساس قابل تقدیر است و نمی توان تلاش های بی شائبه فرزندان ملت را کتمان کرد. مهمترین نکاتی که در پس پرده مذاکرات در به سرانجام رسیدن مذاکرات چیره گردیده بود عمدتا چند عامل مهم بود یکی از آنها موضوع زمان بندی حذف تحریم ها به ویژه تحریم های تسلیحاتی و یا بازرسی ها غیرمتعارف از تاسیاسات نظامی بود که به گفته مقامات مذاکره کننده این موضوعات حل شده است.

با اعلام رسمی به نتیجه رسیدن مذاکرات هسته ای بین ایران و کشورهای عضو گروه ۱ + ۵ در خصوص پرونده هسته ای موجی از امید و شادی کشور را فرا گرفت. در سیرجان نیز عده ای با حضور در خیابان ها به جشن و پای کوبی پرداختند.

ساعت ۲۱ سه شنبه شب جمعت محدودی از جوانان با اجتماع در خیابان شریعی مقابل قبور مطهر شهدای گمنام به جشن و پایکوبی پرداختند این گروه در حالی سرود یار دبستانی را می خواندند با ورود به خیابان عبور مرور خودروها را مختل کردند.

نیروهای پلیس نیز به صورت معمول حضور داشتند و ضمن همکاری با مردم تلاش می کردند مانع از ترافیک در خیابان شوند.
این جمعت محدود با در دست داشتن پلاکارد های حاوی تصاویر ظریف ، اسحاق جهانگیری و هاشمی رفسنجانی شعار هایی نظیر «روحانی زنده باد، هاشمی پاینده باد» «روحانی متشکریم» و… را سر می دادند.
از نکات قابل تأمل این برنامه تلاش برخی برای تطهیر سران فتنه بود، در گوشه ای از مراسم فردی که از وی به عنوان لیدر جشن یاد می شد با در دست داشتن عکس سید محمد خاتمی (محکوم فتنه) قصد تغییر سمت و سوی جشن را به نفع محکومین فتنه داشت که با تذکر برخی افراد و مأموران مواجه شد.
در پایان این مراسم ابراهیم جهانگیری (برادر معاون اول روحانی) در بین جمعیت حضور یافت و افراد حاضر در محل با حلقه زدن گرد وی و سر دادن شعار هایی  از وی استقبال کردند، شعارهایی که جشن هسته ای را به میتینگ انتخاباتی تبدیل کرد.

گفتنی است ابراهیم جهانگیری برادر معاون اول دولت تدبیر و امید قصد شرکت در انتخابات آتی مجلس از حوزه انتخابیه سیرجان را دارد.

لازم به ذکر است طی هفته های اخیر نیز مشاور فرماندار شهرستان سیرجان و رئیس ستاد دولت تدبیر و امید در سیرجان با انتشار تصویری در شبکه های اجتماعی از یکی از سران فتنه قصد تطهیر این معاندین را داشت.

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه