رفتن به بالا
  • Monday - 6 July 2015 - 14:36
  • کد خبر : ۲۹۸۲۰

لینک کوتاه:

حضور عاشقان اهل بیت درحرم امام زاده سید محمد بردسیر مساجد را خالی تر کرد

مردم مومن و انقلابی شهرستان بردسیر در اولین شب از لیالی قدر با خدای خود نجوا کردند و کانون حضور مردم، حرم امام زاده سید محمد بردسیر بود که باعث شد مساجد شهر به نسبت سال های گذشته خلوت بشود .

به گزارش هزار نیوز ؛

به گزارش هزار نیوز ، مردم مومن و انقلابی شهرستان بردسیر در اولین شب از لیالی قدر با خدای خود نجوا کردند و کانون حضور مردم، حرم امام زاده سید محمد بردسیر  بود که باعث شد مساجد شهر به نسبت سال های گذشته خلوت بشود .

شامگاه یکشنبه و همزمان با اولین شب از لیالی پرفیض قدر مراسم احیای این شب پرفیض با حضور مردم مومن و انقلابی مردم بردسیر  در مساجد، حسینیه ها، اماکن مذهبی و امامزادگان واجب التعظیم برگزار شد.

حرم امام زاده سید محمد بردسیر یکی از کانون های حضور پرشور مردم مومن و انقلابی بود که از اذان مغرب خود را به این بارگاه ملکوتی رسانده بودند تا در مراسم پرفیض لیالی قدر شرکت کنند.

حضور نوجوانان و جوانان در مراسم احیای شب قدر در حرم امام زاده سید محمد بردسیر  پرشورتر از سال های گذشته بود و این پیام را به همگان رساندند که به رغم تلاش دشمن، آینده سازان کشور بر اعتقادات خود ایستاده اند .

اما بهترين مكان برای رسيدن به فيض معنوی در شب‌های قدر مساجد هستند و مساجد سنگر اسلام هستند كه به هيچ‌وجه نبايد خالی بمانند چرا كه در اين صورت زمينه نفوذ دشمن و آسيب فرهنگی در جامعه افزايش می‌يابد.

یادمان نرود که مسجد خانه ی خداست و امام زاده خانه ی نوادگان اولیاء خدا،این بی انصافی است که برخی مساجد حتی در شب قدر هم خلوت باشد،یادمان نرود شهدا هم برای احیاء مساجد پا به میدان نبرد گذاردند. نگذاریم که مساجد،خانه ی خدا در شب قدر،شب نزول قران خالی بماند.

bardsir_shabegadr15

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه