رفتن به بالا
  • Thursday - 9 July 2015 - 11:41
  • کد خبر : ۲۹۸۸۴
taram

لینک کوتاه:

حمایت مردم با بصیرت کنونی راز استمرار انقلاب ما است

امام جمعه بردسیر گفت : راز استمرار انقلاب ما قطعا حمایت مردم با بصیرت است واگر مردم زمان امام حسن (ع) بصیرت داشتند و  و ازامام حسن حمایت می کردند قطعا حکومت معاویه وخاندان بنی امیه از بین رفته بود .

به گزارش هزار نیوز ؛

 

حجت الاسلام دکتر تارم در گفتگو با هزار نیوز با بیان اینکه مردم زمان ما با زمان امام حسن مجتبی (ع) ،امیرالمونین (ع)  و حتی با زمان پیامبر خیلی فرق می کنند اظهار داشت : اینکه حضرت علی (ع)  نتوانستند بیش از 5 سال حکومت را ادامه بدهند و یا امام حسن مجتبی (ع) نتوانست حکومت خود را ادمه دهد علت آن عدم همراهی و پشتیبانی مردم بود .

وی با اشاره به اینکه مردم ما از مردم دوران  رسول و امیر المومنین بصیرت ، تعهد ، حضور در صحنه و حمایت از امامت و ولایت به مراتب بیشتر است گفت :  مردم  زمان ما بیش از سه دهه بدترین شرایط تحریم ،تحدید در هست سال دفاع مقدس ، در فتنه های داخلی و در مسائل مختلف  ایستادگی کردند.

تارم افزود : راز استمرار انقلاب ما قطعا حمایت مردم با بصیرت است واگر مردم زمان امام حسن (ع) بصیرت داشتند و  و ازامام حسن  حمایت می کردند قطعا حکومت معاویه وخاندان بنی امیه از بین رفته بود .

امام جمعه بردسیربا اشاره به اینکه شرایط و بصیرت مردم ما  با زمان امام حسن (ع) خیلی فرق می کند ادامه داد : مردم و برخی خواص به امام حسن (ع) خیانت کردند وبه سپاه معاویه ملحق شدند و حتی برخی به امام حسن اهانت می کردند ولی مردم دوران اینطوری نیستند.

 

وی در خصوص مذاکرات هسته ای به خبر نگار هزار نیوز گفت : خیانت های آمریکا در یک کتاب بسیار بزرگ و پر حجم گنجانده نخواهد شد و بیشتر خیانت هایی که در دنیا اتفاق می افتد بدست آمریکا و اسرائیل است .

تارم افزود :همانطوری که مقام معظم رهبری فرمودند تیم هسته ای ما انسانهای مومن و امین هستند و مورد تائید مقام معظم رهبری و امت اسلامی هستند ولی آمریکا حیله گر است و این عزیزان باید دقت کنند.

وی تصریح کرد : امیدواریم تیم هسته ای به هشدارها و رهنمود های رهبری توجه کنند وبه حق ماه مبارک رمضان و شبهای قدر تیم هسته ای ما در انجام ماموریتی که دارند با بصیرت و تعهدی که دارند موفق باشند و آنچه به مصلحت نظام است محقق شود .

 

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه