رفتن به بالا
  • Friday - 3 July 2015 - 17:41
  • کد خبر : ۲۹۷۷۴
taram

لینک کوتاه:

در مذاکرات خطوط قرمز مدنظر ‌رهبری رعایت ‌شود

امام جمعه بردسیر گفت :در مذاکرات هسته‌ای خطوط قرمز مدنظر مقام معظم رهبری رعایت شود 

به گزارش هزار نیوز ؛

به گزارش هزار نیوز ،  حجت الاسلام والمسلمین دکتر تارم امام جمعه شهرستان بردسیر در خطبه های نماز جمعه این هفته  ضمن توصیه به تقوای الهی و استفاده کافی از برکات و فیوضات این ماه خصوصا” شبهای قدر بیان داشت: روایت است حضرت علی (ع) در مسجد کوفه خطبه ای در مورد فضایل ماه مبارک رمضان ایراد نموده اند که در بخشی از این خطبه فرموده اند :دو هزار سال قبل از خلقت حضرت آدم (ع) ولایت امیرالمومنین که من باشم در شب قدر از طرف خداوند متعال مقدر شده است و انجام اعمال در این شبها فضیلتش از هزار ماه بیشتر است و از آسمان برای امت حضرت محمد(ص) رحمت می بارد.

وی ادامه داد :  شیطانها در زنجیر هستند و ماه رمضان ماهی است که خداوند زائرین خانه اش را در این ماه انتخاب می کند .ای خواهر و برادر قدری فکر کن که در چه ماهی قرار گرفته ای .در این ماه تو مهمان خدا هستی و سعی کن مواظبت کنی و معصیت خداوند را انجام ندهی . همچنین به نقل از پیامبر (ٌ ص)فرمودند :هرکس ماه مبارک رمضان روزه بگیرد وبراساس حلال افطار کند و برحرام افطار نکند وارد بهشت خواهد شد.

دکتر تارم حضور مردم را در راهپیمایی روز قدس خواستار شد و افزود : مردم بر ضد مستکبرین و جنایتکاران از جمله آمریکا و اسرائیل غاصب و به حمایت از مردم مظلوم فلسطین ،سوریه و یمن و همه مظلومین جهان شعار دهند.

وی  ضمن حمایت از تیم مذاکره کننده هسته ای ایران آز آنها خواست: خطوط قرمز ترسیم شده توسط مقام معظم رهبری را سر لوحه کار خود قرار دهند و با همدلی که بین مردم و مسئولین در رابطه با مذاکرات هسته ای می باشد اگر آمریکا دست از زیاده خواهی های خود بردارد به امید خدا به یک توافق خوب خواهیم رسید.

خطیب جمعه با اشاره به اینکه یکی از ویژگیهای امیر المومنین علی (ع) مبارزه با ظلم و ستم و کمک به محرومین است است گفت :با توجه به اینکه در  هفته احسان واکرام نیازمندان و یتیمان جامعه هستیم  از مردم خواست در این راه کمیته امداد امام خمینی(ره) رایاری کنند .

 

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه