رفتن به بالا
  • Sunday - 12 July 2015 - 11:10
  • کد خبر : ۲۹۹۴۱

لینک کوتاه:

زن باردار با شوخی شوهرش به قتل رسید

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان کهنوج از وقوع یک فقره قتل در اثر تیراندازی با سلاح شکاری ساچمه‌ای توسط فردی به هویت «ع.ح» خبر داد.

به گزارش هزار نیوز ؛

به گزارش هزار نیوز به نقل از” شوباد”مسعود معاذاللهی در تشریح جزئیات این خبر اظهار کرد: در اثر تیراندازی با سلاح شکاری ساچمه‌ای توسط فردی ۲۶ ساله به هویت «ع. ح» در شهرستان کهنوج یک زن باردار به نام «ش. ش» به قتل رسید.

این مقام قضائی اعلام کرد: با انتقال جسد مقتول به بیمارستان ۱۲ فروردین کهنوج نوزاد دختر ۹ ماهه فرد مقتول سالم به دنیا آمده است.

معاذاللهی با بیان اینکه انگیزه واقعی قتل در حال بررسی است و متهم تحت قرار بازداشت موقت در زندان به سر می‌برد، افزود: قاتل شوهر مقتوله است و ضمن معرفی خود به نیروی انتظامی علت بروز این حادثه را شوخی با اسلحه اعلام کرده است.

دادستان کهنوج فراوانی و در دسترس بودن سلاح‌های غیرمجاز را تهدیدی بزرگ برای امنیت شهروندان دانست و عنوان کرد: دسترسی و استفاده آسان افراد از سلاح گرم متاسفانه منجر به حوادث هولناکی از جمله وقوع قتل شده است.

وی خاطر نشان کرد: دارندگان سلاح‌های غیرمجاز می‌توانند به صورت داوطلبانه از طریق مراجع امنیتی و انتظامی نسبت به تحویل سلاح‌های خود اقدام کنند و از معافیت‌های قانونی مجازات بهره‌مند شوند.

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه