رفتن به بالا
  • Tuesday - 21 July 2015 - 11:14
  • کد خبر : ۳۰۰۹۳
eslah talab

لینک کوتاه:

ضیافت افطاری اصلاح‌طلبان بردسیر با طعم انتخابات در رمضان 94

 ماه رمضان 94  بهانه ای شد تا اصلاح طلبان شهرستان بردسیر به بهانه ضیاقت افطاری ، گرد هم آمده و برای انتخابات تصمیم گیری نمایند.

به گزارش هزار نیوز ؛

به گزارش هزار نیوز ، حدود 7 ماه تا انتخابات مجلس شورای اسلامی در اسفند ماه 94 فرصت باقی است اما تحرکات سیاسی و جلسات گروههای مختلف سیاسیون در شهرستان بردسیر شروع شده است.

ماه رمضان بهترین فرصتی شد تا اصلاح طلبان بردسیر به بهانه ضیافت افطار و ماه رمضان نشست هایی را برگزار نمایند  یکی از همین نشست ها نشست اصلاح طلبان شهرستان بردسیر در تاریخ 22 تیر ماه در یکی از هتل های شهرستان بردسیر  بود.

این مراسم  افطاری متعلق به ابراهیم جهانگیری مدیر کل سابق آموزش و پرورش استان کرمان بود وی یکی از اصلاح طلبان نام آشنای استان کرمان  است که مدیر کل آموزش و پرورش استان کرمان را برعهده داشت و توجه خاصی در زمان ریاست خود به شهرستان بردسیر داشت و سفرهای متعدد و پی در پی به این شهرستان داشت اما با وجود این همه توجه هیچ گونه رشدی علمی در شهرستان به وجود نیامد و گویا هدف از این سفرها اهداف سیاسی بوده است .
در این ضیافت افطاری که در مورد مباحث انتخاباتی و یک‌دلی اصلاح‌طلبان برای حمایت از کاندیدای موردنظر صورت گرفت، تعدادی از مسئولان دولتی نیز حاضر بودند.

این در حالی است که مسئولان ارشد اجرایی کشور، استان و شهرستان از بی‌طرفی تمام برای برگزاری انتخابات مجلس و خبرگان سخن به میان می‌آورند .

همچنین امام جمعه بردسیر در خطبه های نماز جمعه این هفته تذکر داده بود و از همه گروههای سیاسی و همچنین کسانی که قصد نامزدی در انتخابات دارند خواسته   بود که از تبلیغات زود رس پرهیز کنند زیرا تبلیغات زودرس ممکن است وحدت و همدلی مردم را بهم بزند .

به هر حال به نظر می‌رسد حمایت دولت از اصلاح‌طلبان برای سپردن کرسی‌های مجلس به حامیان خود، یکی از استراتژی‌هایی است که گویا برخی مسئولان با حضور جدی در جمع‌های انتخاباتی آن را دنبال می‌کنند.

روزها و هفته های آینده قطعا صحنه ی پر شورتری از فعالیتهای شخصیتها و احزاب در شهرستان خواهد بود و در این بین شاید این آغازی بر یک ماراتن باشد.

111

 

 

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه


یک دیدگاه برای “ضیافت افطاری اصلاح‌طلبان بردسیر با طعم انتخابات در رمضان 94”

  • محمد says:

    با سلام امیدوارم توصیه امام جمعه محترمب ردسیر در مراسم عبادی سیاسی نماز جمعه آخر ماه مبارک رمضان به گوش برادران و خواهران عزیز همشهری رسیده باشد…. انصافا در شرایط فعالی انتخاباتی نمودن فضای ارام جامعه به این زودی اصلا یه صلاح نیست…..

ارسال دیدگاه