رفتن به بالا
  • Thursday - 23 July 2015 - 10:23
  • کد خبر : ۳۰۱۵۲
nezaja

لینک کوتاه:

فرمانده مرزبانی ناجا گفت: آمریکایی که دم از حقوق بشر می زند ، امروز خود تروریسم پرورش می دهد/شهرهای بم و کرمان در دستور کار تروریست های آمریکا بود

فرمانده مرزبانی ناجا به ایجاد گروهک های تروریستی که یکی از توطئه های دشمنان است اشاره کرد و گفت: دولتی که دم از حقوق بشر می زند، امروز خود تروریسم پرورش می دهد و تمامی امکانات و تجهیزات را نیز در اختیارش قرار می دهد.

به گزارش هزار نیوز ؛

به گزارش هزار نیوز به نقل از آزمان کرمان ، سردار قاسم رضایی صبح امروز در مراسم گرامیداشت شهید امنیت ستوان یکم توحیدی که در عملیات علیه تروریست های مرزی به درجه شهادت نائل آمده بود، گفت: خون پاک شهید توحیدی و تلاش همرزمان ایشان، امروز آرامش ما را مستمر کرده است و علاوه بر سیستان و بلوچستان شهرهای بم و کرمان نیز در دستور کار تروریست ها بود که هدف آنها کشتار جمعی و ایجاد فضای ناامنی بود.

وی گفت: استان کرمان در طول دوران انقلاب اسلامی، هشت سال دوران جنگ تحمیلی و همچنین در ایجاد امنیت کشور تاکنون ۶ هزار و ۵۴۴ شهید تقدیم نموده است.

فرمانده مرزبانی ناجا عنوان کرد: شهید توحیدی پانصد و چهل و یکمین شهید نیروی انتظامی استان کرمان است.

وی افزود: جایگاه و مقام شهید آنقدر بالاست که همه لحظه ها را متوجه معبود می کند و این از شگفتی های انقلاب است که برگرفته از عاشورا می باشد و امروز در کلام فرزند شهید توحیدی دکلمه های عاشورایی شنیدیم.

رضایی با بیان اینکه ما می گوییم شهیدان زنده اند، ابراز داشت: یعنی شهادت آنان باعث تحول می شود و این جایگاه شهید است و ما امروز به خود افتخار می کنیم که در کنار این شهدا هستیم ولی افسوس که جا مانده ایم.

وی آرمان انقلاب را اصل سعادت بشریت دانست و گفت: این آرمان را به واسطه همین خون شهدا در کشورهای دیگر باید مشاهده کرد.

این مقام مسئول ابراز داشت: یکی از بالاترین لذت های پیروزی ایران بر دیگر کشورها همین عزت جمهوری اسلامی ایران است و ما پیروزی خود را در عزت انقلاب و جمهوری اسلامی می دانیم.

وی گفت: به واسطه همین مسیر است که در پشت میز مذاکره مقتدرانه توانستیم ۶ کشور ابرقدرت بزرگ دنیا را به زانو در آوریم.

رضایی عنوان کرد: دشمنان زورگویی می کنند ولی این ملت ایران اسلامی است که از روحیه عاشورایی جهت گرفته و در مقابل همه ایستاده است و به واسطه آن توانسته به پیروزیهای پی در پی دست یابد و ما باید قدر خود را بدانیم.

وی با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی برگرفته از عاشورا است و ما در بهره برداری از این جهت سهمی داریم، اذعان داشت: ما کشوری هستیم که در فضای اسلامی عبادت می کنیم .

فرمانده مرزبانی ناجا افزود: ما نیروهای مسلح افتخار می کنیم که در رأس فرماندهی ما ولایت فقیه قرار دارد.

وی بیان داشت: تمام دنیا از این مسئله آگاه هستند که اگر بخواهند پرده ها را کنار بزنند و بگویند ما یک چیز کم داریم که شکست می خوریم، آن عدم ارتباط ما با ریسمان ولی فقیه است و اگر جرأت داشته باشند، باید به زبان جاری کنند و ما افتخار می کنیم که ما مدافعان حریم انقلاب اسلامی هستیم.

رضایی گفت: در بیستم تیرماه سال جاری در مرز سیستان و بلوچستان عملیاتی انجام شد که باعث انهدام باند تروریستی جیش الظلم گردید.

وی ادامه داد: دشمنی استکبار جهانی با ایران به واسطه سوق الجیشی و سیاسی بودن نیست بلکه به واسطه وجود آرمان انقلاب و اسلام اصیل است که می تواند با اقتدار کامل در مقابل همه دشمنان ایستادگی کند.

رضایی با تاکید بر اینکه دشمن از این می ترسد که روحیه انقلابی ایران در سایر ملت ها و کشورها نیز رسوخ کند، ابراز داشت: انقلاب اسلامی مسیر خود را در کشورهای اروپایی، آمریکا، آفریقا و غیره طی می کند و در همه ممالک نیز رخنه کرده است ولو اینکه آن کشور مسلمان هم نباشد در آن نیز تاثیرگذاشته است و دشمن از این می ترسد و سعی در تدوین انواع توطئه ها و تحمیل آنان به کشور ما دارد.

وی به ایجاد گروهک های تروریستی که یکی از این توطئه هاست اشاره کرد و گفت: دولتی که دم از حقوق بشر می زند، امروز خود تروریسم پرورش می دهد و تمامی امکانات و تجهیزات را نیز در اختیارش قرار می دهد.

این مقام مسئول گفت: همرزمان ما بعد از افطار شب ۲۴ ماه رمضان براساس آخرین اخبار از ورود یک گروهک تروریستی به کشور، توانستند به لطف خداوند و با دید مومنان روزه دار زمان ورود تروریست ها از مرز پاکستان به کشور را شناسایی کنند.

وی در ادامه گفت: فرماندهان مخلص مرزبانی،  منطقه را محاصره و ظرف دو ساعت درگیری و جنگ نامنظم سخت با کمک خداوند پیروز شدند و این جنگ تن به تن به گونه ای بود که حداکثر فاصله شهید توحیدی با تروریست ها ۳۰ متر بوده که در این فاصله کم مقابله می کرد.

رضایی بیان داشت: در این عملیات سه نفر چریک ماهر، با تجربه و کاملا انتحاری تروریست ها دستگیر شد و این تروریست ها اقرار کردند که هدف ما ایجاد ناامنی در منطقه جنوبشرق ایران بوده است.

فرمانده مرزبانی ناجا اذعان داشت : باند تروریستی جیش الظلم بالغ بر ۱۴۰ انواع چاشنی‌های مختلف و تله های انفجاری گوناگون در اختیار داشتند و اگر خدای ناکرده این عملیات صورت نمی گرفت، امروز نمی توانستیم اینجا باشیم.

وی گفت: این باند تروریستی به دنبال آن بوده است که منطقه جنوبشرق کشور را ویران و در این راستا نیز تمام فنون را یاد گرفته بودند و با آنچه که همراه داشتند، می توانستند حداقل ۱۰۰ انفجار مهیب انجام دهند.

رضایی با بیان اینکه اگر این اتفاق می افتد، قطعا در میز مذاکرات ایران با ۵+۱ نیز تاثیر می گذاشت، ابراز داشت: اگر این عملیات پیروز نمی شد، امنیت جامعه نیز به خطر می افتاد که خوشبختانه و با فضل و عنایت خداوند به ملت ایران، این توطئه خنثی شد.

وی گفت: دنیا امروز متوجه شده است که متهم اصلی تمام این ناامنی ها در منطقه چه کسی است؟

رضایی با تاکید بر اینکه تروریسم چه کسی است؟ ، افزود: امکاناتی که از تروریست ها کشف شد ، مارک و آرم پرچم آمریکا را داشت و تمامی تجهیزات و تله های انفجاری آنها آمریکایی بود.

فرمانده مرزبانی ناجا خاطر نشان کرد: خون شهید توحیدی و توحیدی ها به همه نظامیان و کسانی که برای امنیت کشور تلاش می کنند، پیام می فرستد و بصیرت می دهد که این پاسخ توطئه است و این امر نیز از شگفتی های انقلاب اسلامی است.

انتهای پیام/

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه