رفتن به بالا
  • Monday - 27 July 2015 - 11:56
  • کد خبر : ۳۰۲۲۷
IMG_2914

لینک کوتاه:

مراسم اختتامیه مسابقات فوتسال جام رمضان در بردسیر برگزار شد

مراسم اختتامیه مسابقات فوتسال جام رمضان شهر بردسیر با حضور مسئولان شهرستان بردسیر برگزار شد.

به گزارش هزار نیوز ؛

به گزارش هزار نیوز ، مراسم اختتامیه مسابقات ورزشی جام رمضان بردسیر  با حضور مسئولان شهرستان بردسیر  و علاقمندان به ورزش در سالن شهدای این شهر برگزار شد.

 

مسابقات ورزشی جام رمضان شهر بردسیراز نخستین روزهای ماه مبارک رمضان آغاز شد، و با برگزاری مسابقات رده‌بندی و فینال به کار خود پایان داد و به برترین‌های این مسابقات جوایز نفیسی اهدا شد.

 

در مسابقات کارمندی ، تیم بانک رسالت توانست جام قهرمانی را از آن خود کند و قهرمان این دوره از مسابقات ورزشی بردسیر  شود؛ و تیم مدرسه امام رضا (ع) مقام دوم  و تیم شرکت آرشیا بنا مقام سوم را به خود اختصاص دادند.

 

در مسابقات آزاد نیز دو تیم هتل سجاد  و پایگاه شهید گرکانی بهجرد پس از غلبه بر تیم‌های دیگر توانستند جواز حضور در مرحله پایانی را کسب کنند و در اختتامیه این مسابقات،تیم هتل سجاد توانست به مقام قهرمانی برسد و تیم پایگاه شهید گرکانی بهجرد مقام دوم و مقام سوم به تیم تکیه ام البنین (ع) رسید

 

جام روستایی و عشایری شهرستان بردسیر با حضور ۲۴ تیم در ۴ گروه برگزار شد که در روز پایانی این مسابقات تیم روستای  باغبزم به مقام اول ، تیم روستای کمال آباد مقام دوم و تیم روستای قلعه عسکر مقام سوم را به خود اختصاص دادند که در پایان جوایزی توسط مسئولان به آنها اهدا شد.

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه