رفتن به بالا
  • Saturday - 25 July 2015 - 08:10
  • کد خبر : ۳۰۱۷۴

لینک کوتاه:

نباید برای وزیر فرانسه فرش قرمز پهن کرد

عضو هیأت علمی دانشگاه تربیت مدرس با اشاره به نیاز مبرم فرانسه به برقراری رابطه اقتصادی با ایران گفت: نباید برای فابیوس که کارشکن‌‌ترین وزیر مذاکرات هسته‌ای بود، فرش قرمز پهن کرد

به گزارش هزار نیوز ؛

به گزارش هزار نیوز به نقل از فرهنگ نیوز، محمدحسین یادگاری عضو هیأت علمی دانشگاه تربیت مدرس در گفت وگو با فارس در واکنش به برنامه سفر فابیوس وزیر خارجه فرانسه به ایران، گفت: فابیوس همان فردی است که مذاکرات هسته‌ای را بخاطر ارتباط تنگاتنگش با صهیونست‌ها با مشکل مواجه کرد.

وی با اشاره به نیاز فرانسه به برقراری رابطه اقتصادی با ایران گفت: خود فابیوس در گذشته گفته‌ بود که هواپیمای ما برای سفر به ایران بعد از توافق هسته‌ای آماده است.

رئیس سابق جهاد دانشگاهی مدیریت رابطه اقتصادی با فرانسه که در تحریم‌های علیه ملت ایران نقش داشته است را بسیار مهم خواند و گفت: امروز این ما هستیم که باید رابطه اقتصادی‌مان با دیگر کشورها را مدیریت کنیم و در این رابطه منافع ملی را درنظر بگیریم.

یادگاری در پایان تاکید کرد: نباید برای فابیوس که کارشکن‌ترین وزیر مذاکرات هسته‌ای بود فرش قرمز اقتصادی پهن کرد. باید در رابطه اقتصادی با فرانسه منافع ملی را به دقت در نظر بگیریم.

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه