رفتن به بالا
  • Wednesday - 1 July 2015 - 08:39
  • کد خبر : ۲۹۷۳۱

لینک کوتاه:

هر کس بردگی زنان را تحریم کند، کافر است!

«صالح الفوزان» از شیوخ سعودی و عضو هیات عالی علمای این کشور بیان کرد: به بردگی گرفتن زنان حلال است وهر کس قایل به حرمت آن باشد، کافر است. به گزارش هزار نیوز به نقل از مشرق، مطابق با گزارش پایگاه مراه الجزیره، شیخ سعودی عضو کمیته دائمی دارالافتا و عضو هیات عالی علمای عربستان […]

به گزارش هزار نیوز ؛

«صالح الفوزان» از شیوخ سعودی و عضو هیات عالی علمای این کشور بیان کرد: به بردگی گرفتن زنان حلال است وهر کس قایل به حرمت آن باشد، کافر است.

به گزارش هزار نیوز به نقل از مشرق، مطابق با گزارش پایگاه مراه الجزیره، شیخ سعودی عضو کمیته دائمی دارالافتا و عضو هیات عالی علمای عربستان در توییتی تاکید کرد: اسلام هیچ گاه به بردگی گرفتن زنان را تحریم نکرده ، و هر کس دم از حرمت آن بزند، نادان و کافر است.

وی در توییتی که آن را بر روی پایگاه ارتباط جمعی توییتر منتشر کرد، نوشت: این حکم در قرآن آمده ؛ و تا زمانی که جهاد فی سبیل الله وجود داشته، نمی توان حلال بودن بردگی زنان را لغو کرد.

شیخ الفوزان در ادامه توییت خود افزود: این دستور خداوندی است و اگر بردگی باطل بود، اسلام همان طور که ربا و زنا را حرام اعلام کرده بود، حرمت آن را نیز بیان می نمود؛ زیرا اسلام شجاع است و با مردم رو در بایستی ندارد!

منبع: شفقنا

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه