رفتن به بالا
  • Friday - 17 July 2015 - 10:49
  • کد خبر : ۳۰۰۲۹
bardsir

لینک کوتاه:

وداع مردم بردسیر با ماه مبارک رمضان+ تصاویر

شمارش معکوس لحظات سی روز عبادت و بندگی در ماه مهمانی خدا آغاز شده است و کارنامه تقدیر یک سال رقم خورد.

به گزارش هزار نیوز ؛

به گزارش هزار نیوز ، سی روز صفا و بندگی با معبود رو به پایان است و این روزها روزه داران فصلی نو را در صفحه هستی خود رقم می زنند و ثمره آن را در طول یک سال آتی برداشت خواهند کرد.

در واپسین روزهای مهمانی ماه خدا به جمع مردم روزه دار بردسیری رفتیم و حسشان را در آخرین روزهای ماه رمضان جویا شدیم.

 

mardom8

 

“خدایاری” فعال فرهنگی گفت :رمضان ماهی که ابتدایش رحمت و میانه اش مغفرت و پایانش آزادی از آتش جهنم است؛ درهای آسمان در اولین شب آن گشوده شده و تا آخرین شب بسته نمی شوند؛ ماهی که خداوند در آن حسنات را می افزاید و گناهان را پاک می کند ان شاالله ما در این آخرین روزهای ماه رمضان گناهان شود و تا ماه رمضان آینده از هر گونه آلودگی دور کنیم .

mardom5

 

“حسن سالاری ” مسئول فرهنگی اداره اوقاف به حدیثی از حضرت امیر اشاره کرد گفت :حضرت امیر(ع) می‏فرمایند:«کمترین پاداش روزه ‏داران آن است که در آخرین روز ماه مبارک رمضان فرشته‏ ای آنان را ندا می‏دهد و می‏گوید: مژده باد بر شما ای بندگان خدا، که خداوند گناهان گذشته شما را بخشود. پس مواظب باشید که از این پس چه می‏کنید»

mardom3

“قرائی ” قهرمان کشوری گفت:در اینروزهای پایانی ماه رمضان باید دست به دعا برداریم و برای نجات مردم مسلمان فلسطین از چنگ اسرائیل  غاسب  ونجات مردم مسلمان یمن دعا کنیم و این عید سعید فطر را پیشاپیش به همه همشهریان عزیزم تبریک عرض می کنم  .

mardom6

“صادقی ” دانشجوی بردسیر  گفت:ای کاش توانسته باشیم از صفات خوب میزبان این ماه و خان بزرگ و گنجینه بی پایان الهی اش بهره مند شده باشیم و صفاتی چون بخشش، مهربانی، صداقت، ایمان، صبر، گذشت، نوع دوستی، یک رنگی با خود همراه کنیم که تا میهمانی بعدی شاید رخصتی نباشد.

mardom1 (2)

در ادامه یک روحانی اهل قم  در گفت و گو با خبرنگار هزار نیوز به حدیثی از پیامبر اشاره کرد گفت : حضرت رسول (ص) می فرمایند:خداوند تبارک و تعالی در هر شب از ماه رمضان سه مرتبه فرماید: آیا سوال کننده ای هست تا خواسته ی او را به وی بدهم؟ آیا توبه کننده ای هست تا توبه ی او را بپذیرم؟ آیا آمرزش کننده ای هست تا او را بیامرزم؟ کیست به توانگر بی احتیاج و ادا کننده ی عادل قرض بدهد.

فرمود : برای خداوند تعالی در آخر هر روز از ماه رمضان موقع افطار هزار هزار آماده شده از آتش است ، آن گاه که شب و روز جمعه شد در هر ساعت از آن هزار هزار نفر ار آتش آزاد می کند ، که همه ی آنها مستحق عذاب بوده اند، آنگاه که آخر ماه رمضان شد  خداوند به شمار آن چه از اول ماه تا آخر آزاد کرده آزاد می کند.

mardom2

“خسروی ” کارمند کمیته امداد بردسیر گفت:رمضان، ماه نزول قرآن است. در این ماه علی رغم گرمای هوا که تشنگی را چند برابر می کرد لطف خدا شامل حالمان شد و توانستیم باروزه گرفتن و عبادت کردن توشه ای خوب برای آخرتمان ذخیره کنیم. به امید اینکه بعد از این ماه هم بتوانیم خوب باشیم و گناه نکنیم.

mardom7

یکی دیگر از  شهروندان بردسیری در گفت و گو با خبرنگار هزار نیوز در خصوص ماه مبارک رمضان بیان داشت:ماه رمضان هم فرصتی بود برای خودسازی و توبه. کاش میدانستیم مفهوم قدر بیدار شدن است نه بیدار ماندنو و اکنون در روزهای پایانی ماه رمضان از خدا میخواهم آزادی از دام زندان نفس، عاقبت بخیری جوانان، ریشه کنم شدن شر آمریکا، صهیونیست و فرقه های ضاله و داعش، تعجیل در فرج امام زمان، توفیق عبادت و بندگی به همه شیعیان عنایت نموده و چشم گنه کارمان را بنور جمال صاحب الامر منور نماید.

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه


یک دیدگاه برای “وداع مردم بردسیر با ماه مبارک رمضان+ تصاویر”

ارسال دیدگاه