رفتن به بالا
  • Thursday - 23 July 2015 - 07:25
  • کد خبر : ۳۰۱۳۳
daesh

لینک کوتاه:

گروهی تروریستی تندروتر از داعش در راه است

به گفته یک صاحبنظر عرب مصری، گروهی تندرو تر و بسیار وحشتناکتر از تروریستهای جنایتکار داعش با اعضاء پاکستانی، چچنی و اروپایی در حال شکل گیری است.

به گزارش هزار نیوز ؛

به گزارش هزار نیوز به نقل از جوانرود هه وال، وبسایت کردی زبان “NNA”در خبری نوشت: پس از کشتار، بریدن سر و به راه افتادن سیل خون توسط گروه تروریستی داعش که هرگز احتمال نمی رفت چنین جنایاتی در تاریخ به وقوع پیوسته باشد یک صاحب نظر عرب آشکار ساخت که یک گروه تندرو تر در عراق و سوریه سر بر خواهد آورد.

 

بر اساس خبری از پایگاه خبری “نجوم” مصری، هر چند گروه تروریستی داعش توانست به خاطر تندروی، رفتار وحشیانه خود و ایجاد رعب و وحشت در میان مردم تعدادی از مناطق عراق و سوریه را تحت کنترل خود درآورد و میزان قابل توجهی سلاح و مهمات را با همکاریهای خارجی جمع آوری کرد اما صابر روبیعی صاحب نظر عرب می گوید:  گروهی تندروتر از تروریستهای داعش در منطقه قفقاز روسیه سر بر خواهد آورد که اعضاء آن از پاکستان، چچن و کشورهای اروپایی تشکیل شده اند.

 

به گفته وی، شمار زیادی از این گروه به عراق و سوریه نفوذ کرده اند واقدام به کشتن  اعضاء و هواداران داعش می کنند تا جای پای خود را در این کشورها باز کنند.

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه