رفتن به بالا
  • Wednesday - 1 July 2015 - 08:27
  • کد خبر : ۱۶۹۵۲
bardsir-folad14

لینک کوتاه:

وجود بستر های توسعه صنعتی در بردسیر + تصاویر

در بردسیر بسترهای لازم را برای توسعه صنعتی وجود دارد بنابراین باید با تمام ظرفیت برای تحقق این مهم کوشید تا مشکلات صنعتگران نیز رفع شود.

به گزارش هزار نیوز ؛

به گزارش هزار نیوز ، حمایت از سرمایه گذاری این بخش نقش مهمی در کنترل نرخ بیکاری و رونق اقتصادی داردبرای ایجاد اشتغال و جذب سرمایه‌ گذار باید از پتانسیل‌ ها و امکانات شهرستان به بهترین شکل بهره‌ برداری کرد.

شهرستان بردسیر به علت داشتن فاکتورهای مهم در امر سرمایه گذاری مورد توجه ویژه ی سرمایه گذاران قرار دارد .

از جمله این فاکتورها فاصله نزدیک به مرکز استان همچنین در مسیر جاده ترانزیت به سمت بندرعباس و فاصله دارای توجیه اقتصادی به بندرعباس و از آنجا به بازارهای جهانی ، وجود آب و هوای خوب و معتدل و مناسب و منابع غنی آبی و همچنین نیروی کار تحصیل کرده و ارزان که در واقع از فاکتورهای موردتوجه سرمایه گذاران می باشد که بردسیر به خاطر این ظرفیت ها مورد توجه مدیران محترم استان هم هست برای اینکه در آینده در زمینه صنعت و کشاورزی و دامداری بتواند نقش تاثیرگذاری را در برطرف کردن نیازهای استان ایفا کند.

در بردسیر بسترهای لازم را برای توسعه صنعتی وجود دارد بنابراین باید با تمام ظرفیت برای تحقق این مهم کوشید تا مشکلات صنعتگران نیز رفع شود.

بخش صنعت می‌ تواند در این شهرستان  باعث اشتغالزایی جوانان، تولید و رونق اقتصادی منطقه شود .

یکی از این بخش ها  شرکت فولاد بردسیر با سالانه ۱۵۰هزار تن میلگرد در سایزهای ۱۲، ۱۴و ۱۶تولید می کند و در فاز توسعه ای خوددر نظر دارد تا سایز  ۲۴میلگرد تولید نماید که در حال حاضر ۲۵۰نفر را به صورت مستقیم مشغول به کار کرده است.

مجتمع فولادبردسیر که سرمایه گذاری آن توسط بخش خصوصی و بانک پاسارگاد به میزان ۳۰۰میلیون یورو در حال نهایی شد.

 صنعت فولاد ااشتغال زایی بسیار مناسبی در شهرستان بردسیر داشته است ولی بیشتر جوانان ناراضی از گرفتن نیروی غیر بومی در این مجتمع ها هستند و از مسئولین درخواست  دارند که جذب نیروی های بومی همت ورزند .

bardsir-folad1 bardsir-folad2 bardsir-folad3 bardsir-folad4 bardsir-folad5 bardsir-folad6 bardsir-folad7 bardsir-folad8 bardsir-folad9 bardsir-folad11 bardsir-folad12 bardsir-folad13 bardsir-folad14 bardsir-folad15

bardsir-folad16

انتهای پیام / هزار نیوز

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه