رفتن به بالا
  • Saturday - 1 August 2015 - 14:03
  • کد خبر : ۳۰۳۵۰
11

لینک کوتاه:

از دشمن مردم خطاب کردن اصولگرایان تا تعیین سهم گروه های سیاسی در مجلس

اما نکات جالبی در سخنان دو طرف، وجود دارد که نشان می دهد شاید برخی اختلافات باشد ولی دو طرف در مبارزه و زیر سئوال بردن دولت قبل یک صدا هستند و حتی کار به آنجا می کشد که خرازی تلویحا اصولگرایان را دشمن مردم می خواند

به گزارش هزار نیوز ؛

به گزارش هزار نیوز به نقل از آرمان کرمان ، آدینه گذشته روسای دو حزب اصلاح طلب در کرمان به اجرای برنامه پرداختند. کواکبیان از حزب مردم سالاری و خرازی از ندای ایرانیان در دو نقطه از شهر کرمان به تشریح برنامه های خود پرداختند.

به گفته کواکبیان ، وی و خرازی در فرودگاه همدیگر را دیدند و خرازی گفته است که برنامه اش جنبه عمومی ندارد.

اما در هر دوی این برنامه ها با حضور جمعی از طرفداران دو گروه برگزار شد و خبرنگاران نیز آنها را پوشش دادند.

اما نکات جالبی در سخنان دو طرف، وجود دارد که نشان می دهد شاید برخی اختلافات باشد ولی دو طرف در مبارزه و زیر سئوال بردن دولت قبل یک صدا هستند و حتی کار به آنجا می کشد که خرازی تلویحا اصولگرایان را دشمن مردم می خواند و کواکبیان سهم اصولگرایان را از مجلس را هم تعیین می کند!

*خرازی: احمدی نژاد تمام شد و محال است احمدی نژاد به صحنه ی ایران برگردد اما خطر جدی احمدی نژادیسم است و خطر جدی کسانی است که می خواهند با فریب و دروغ ما و جامعه ی ما را به انحراف بکشانند.

*کواکبیان: طبق سند چشم‌انداز ۲۰ ساله ۱۴۰۴ باید اول منطقه و دهمین اقتصاد برتر دنیا شویم و اگر می توانستند در این ۱۲ سال گلی به سر ملت می‌زدند، اما کسی را متهم نمی‌کنیم که به عمد نخواستند، بلکه نتوانستند.

*خرازی: اگر قرار به استدلال باشد خواهیم گفت آن ها چه کردند و دوستان این مردم چه کردند.

*کواکبیان:معتقدیم، مجلس دهم، مجلس متفاوتی خواهد بود، اما نمی‌گوییم اصلاً اصولگرایان نباشند، بلکه ۸۰، ۹۰ اصولگرا باشد، اما همان اصولگرایان هم باید معتدل باشند و افراط‌گرایی برای مجلس دهم سم است و مجلس دهم باید معتدل با اکثریت اصلاح‌طلب باشد.

1

2

3

برای مشاهده در سایز اصلی بر روی تصاویر کلیک کنید.

 

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه