رفتن به بالا
  • Sunday - 23 August 2015 - 08:57
  • کد خبر : ۳۰۸۳۱
khadem

لینک کوتاه:

بردسیر ؛ میزبان خادمان حرم رضوی در برنامه ” زیر سایه خورشید”

عطر صحن و سرای شمس الشموس انیس النفوس علی بن موسی الرضا(ع) در کوچه پس کوچه های بردسیر در روز ولادت امام رضا (ع) می پیچید و نوای سلام وصلواتها پرمی کشد تا بارگاه حرم رضوی و خادمان پرچم متبرک را ضریح قلوب عاشقان بردسیری کنند.

به گزارش هزار نیوز ؛

به گزارش هزار نیوز ، شهرستان بردسیر میزبان کاروان زیر سایه خورشید می شود و فرش قرمز قلب مردمش را زیر قدوم طلایی خادمان حرم و حاملان پرچم متبرک آستان مقدس علی ابن موسی(ع) پهن می کنند تا از فرش فلاکت به عرش عزت و سربلندی، آسایش و تقرب الهی برسند.

جشنواره زیر سایه خورشید در 250 شهر از 31 استان کشور و 110 شهر از22 کشور جهان به همت موسسه خدمات مشاوره ای جوانان و پژوهش های اجتماعی آستان قدس رضوی برگزار می شود.

این جشنواره در استان کرمان با همکاری دستگاه ها و نهاد های مختلف در قالب ستاد برگزاری جشنواره زیر سایه خورشید برنامه ریزی می شود. استان کرمان از پنج شنبه 29 مردادماه سال جاری به مدت هفت روز میزبان کاروان خادمین حرم رضوی برای برگزاری برنامه های متعدد فرهنگی، مذهبی است.

کاروان خادمین حرم رضوی در جریان حضور در استان کرمان جهت شرکت در بیش از160 عنوان برنامه فرهنگی ویژه ولادت امام رئوف به 30 شهرستان، بخش و روستای استان سفر می کنند.

در جشن زیر سایه خورشید علاوه بر توزیع بسته های متبرک رضوی، به شرکت کنندگان به قید قرعه ده ها جایزه ارزنده از جمله کمک هزینه سفر زیارتی حج عمره، عتبات عالیات و مشهد مقدس اهداء می شود.

دیدار با ائمه جمعه، علما و مسئولین استان، دیدار با طلاب و روحانیون، دیدار با خانواده های معظم شهداء و جانبازان، دیدار با کارکنان ادارات، دیدار با فرهنگیان، دیدار با صنعتگران، دیدار با اصناف و بازاریان، دیدار با ورزشکاران و کانون های هواداران باشگاه های ورزشی، دیدار وعیادت از جانبازان، بیماران و سالمندان، دیدار با ایتام و کودکان بی سرپرست، دیدار با خانواده های محروم و بی بضاعت، غبار روبی مزار شهداء، شرکت در دعای ندبه و نماز جمعه، حضور در جشن شکوفه های نور ویژه دختران، حضور در مراکز اصلاح و تربیت و زندان ها، حضور در مراکز آموزشی نیرو های مسلح، حضور در بقاع متبرکه از دیگر برنامه های کاروان خادمین رضوی در استان کرمان می باشد.

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه