رفتن به بالا
  • Tuesday - 4 August 2015 - 10:17
  • کد خبر : ۳۰۴۰۹

لینک کوتاه:

به کدامین گناه

امروز رژیم صهیونیستی در پی محو کردن نام فلسطین و غزه برای گسترش شهرک های ظلم نشین خود است اما بداند روزی در مقابل خداوند باید در قبال جنایاتش پاسخگو باشد. به گزارش هزار نیوز به نقل از ناب نیوز؛ وقتی سازمان ملل در قبضه آنهاست ، وقتی تعریف حقوق بشر می شود آمریکا،وقتی شورای […]

به گزارش هزار نیوز ؛

امروز رژیم صهیونیستی در پی محو کردن نام فلسطین و غزه برای گسترش شهرک های ظلم نشین خود است اما بداند روزی در مقابل خداوند باید در قبال جنایاتش پاسخگو باشد.

به گزارش هزار نیوز به نقل از ناب نیوز؛ وقتی سازمان ملل در قبضه آنهاست ، وقتی تعریف حقوق بشر می شود آمریکا،وقتی شورای امنیت می شود شورای بی اهمیت، وقتی سازمان های حقوق بشر می شوند حقوق گیرنده های ضد بشر، وقتی آمریکا حکم کشتار آدم ها را مثل آب خوردن صادر می کند، رژیم صهیونیستی می شود مامور اجرای احکام ! کودکی در اتاقش در حال خوردن شیرش است به ناگاه با تیر اندازی همه چیز برایش زهر می شود، خانه آتش می گیرد، همه چیز دود می شود و آدم ها کباب ودل ما کباب می شود و آن طرف عده ای کیف می کنند.

آری از کودک 18 ماهه فلسطینی، که 2روز است از سوختن او در خشم آتش کینه و تجاوز رژیم صهیونیستی کودک کش می گذرد، سخن می گویند آن هم در نابلس در شمال کرانه باختری در روستای دوما توسط شهرک نشینان رژیم کودک کش صهیونیستی.

علی سعد دوابیشه همراه خانواده و برادرش در منزل سوختند.پدر علی با 80 درصد سوختگی در وضعیت وخیمی به سر می برد، برادرش در اثر سوختگی شدید در بیمارستانی بستری است. در حالی که شهرک نشین های صهیونیستی روی به کودک کشی آورده اند عیسی قراقع ،رئیس کمیته امور اسیران و آزادگان فلسطین، از جنایات رژیم صهیونیستی علیه کودکان خبر داد و اعلام کرد در طول 3 سال اخیر 230 کودک فلسطینی کم سن و سال ساکن استان قدس را به گذراندن 2 تا 6 ماه حبس خانگی و سپردن وثیقه های مالی محکوم کرده است.لازم به ذکر است در حملات سال گذشته رژیم کودک کش به نوار غزه 540 کودک بی گناه به شهادت رسیدند که371 نفرآنها زیر 12 سال سن داشتند و این در حالی است که سخنگوی حماس (فوزی برهوم)می گوید سازمان ملل از درج نام رژیم اسرائیل در فهرست ننگ که ،شامل طرف های ناقض حقوق کودکان می شود،خودداری کرده که این به معنای دادن مجوز به این رژیم برای ارتکاب جرم و جنایت بیشتر در حق کودکان و شهروندان فلسطینی و تشویق این رژیم به خون ریزی بیشتر است .

جنایت های آنها به یک یا چند مورد ختم نمی شود، آنها سال گذشته 4 کودک فلسطینی را که در حال بازی بودند، با اصابت موشک به شهادت رساندند و این پایان کار نیست ،کمی آن طرف تر یمن است که کودکان زیادی زیر آماج ناجوانمردانه ناوگان موشکی عربستان با خلبانان استیجاری قرار می گیرند که آمار آنها در مدت 126روز گذشته به 1020تن رسیده است و باز کمی آن طرف تر عراق و سوریه وجود دارد .چند برابر آن زن و کودک در آتش کینه حامیان رژیم صهیونیستی کشته شده اند آن هم در بدترین وضعیت ممکن .

به راستی جرم این کودکان چیست؟ چه جنایت جنگی و تجاوزی به آن طرف کره زمین (آمریکا) و حامیان، نوکران و اربابانش (صهیونیست ها) کردند که اینگونه مظلومانه کشته می شوند . به یکباره یاد داستان موسی علیه السلام و مخالفت فرعون با تولد کودکان می افتیم که دستور داد هر کودک پسری به دنیا می آید او را بکشند که سنت خدا موسی علیه السلام را از منزل فرعون بیرون می آورد و او را در مقابل فرعون قرار می دهد ،فرعونی که هزاران نفر را مامور کرده بود هیچ اثری از بچه های تازه متولد شده پسر نگذارند که این اتفاق جور دیگری رقم خورد.

اگر امروز رژیم صهیونیستی در پی محو کردن نام فلسطین و غزه و کشتار کودکان مظلوم شیرخوار در جهت گسترش شهرک های ظلم نشین خود است باید این خیال خام را از ذهنش خارج کند وبداند روزی باید در مقابل خداوند پاسخ این جنایاتش را بدهد،پاسخ کشتار کودکانی که قرآن می فرماید (سوال می شود به چه گناهی آنها را کشتید؟) واین را هم بداند که به حول و قوه الهی اسرائیل را از صفحه روزگار و جغرافیای جهان و از اذهان هم پیمانانش پاک خواهیم کرد.

م.س

انتهای پیام/

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه