رفتن به بالا
  • Saturday - 8 August 2015 - 19:42
  • کد خبر : ۳۰۵۳۷
DSC_0786

لینک کوتاه:

ازخبرنگاران بردسیر تجلیل شد+تصاویر

به مناسبت فرا رسیدن هفدهم مرداد ماه ، روز خبرنگار طی مراسمی از خبرنگاران شهرستان بردسیر تجلیل شد.

به گزارش هزار نیوز ؛

به گزارش هزار نیوز ، رضازاده رئیس اداره ارشاد بردسیر صبح  امروز در مراسم تجلیل از خبرنگاران فعال شهرستان بردسیر ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهید صارمی و  تبریک روز خبرنگار به تلاشگران عرصه اطلاع‌رسانی و آگاهی‌بخشی به جامعه، به نقش ارزنده خبرنگاران و تأثیر آنان در توسعه و پیشرفت کشور اشاره و بیان کرد: هدف از برگزاری این جلسه این است  از خبرنگاران شهرستان تقدیر وتشکر کرده باشیم  و یک روز در اختیار این دوستان باشیم .

وی همچنین دریافت مجوز توسط پایگاه خبری عصر بردسیر را تبریک گفت افزود :  امیدواریم این سایت خبری منشاء خیر وبرکت برای شهرستان باشد .

امام جمعه بردسیر نیز با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای اسلام و  شهید رسانه محمود صارمی و تبریک روز خبر نگار به اصحاب رسانه اظهار کرد : رسانه ها یک بار فعالیت سنگین بر عهده دارند و نقش رسانه ها برکسی پوشیده نیست .

وی با اشاره به اینکه در زمان پیامبر (ص) خبر و روایت گری نقش مهمی داشت گفت : در آن زمان یاران پیامبر برای یاری دین اسلام رسالت نشر اخبار و ترویج افکار را بر عهده داشتند .

تارم ادامه داد : در زمان امام حسین اگر روایت گری امام سجاد (ع) و حضرت زینب نبود قطعا حادثه کربلا دچار تحریف شده بود و امروزه هم خبرنگاری و روایت گری قطعا یک نقش مهمی داردو هنر این است که اصحاب رسانه از این ابزار نهایت استفاده را ببرند.

خانم موسی پور معاون سیاسی فرماندار در این مراسم گفت : خبر خوراک ذهن جامعه می باشد و این اخبار و اطلاعات باید همیشه بروز باشند تا بتوانند مخاطب را جذب کنند و اثر خودشان را در اجتماع بگذارند.

وی با اشاره به اینکه نحوه بیان یک خبر در جامعه می تواند موثر باشد گفت:یک خبر هم می تواند منشاء آشوب در جامعه باشد و هم می تواند منشاء آرامش در جامعه باشد .

این مسئول  افزود : خبرنگارن باید به علم روز ، علوم سیاسی ،اجتماعی و اقتصادی مسلط باشند تا مردم مشتاقانه اخبار آنها را رصد و دنبال کنند.

مراسم تجليل صبح امروز با حضور امام جمعه ، فرماندار بردسیر ،معاون سیاسی فرماندار  ، رییس  اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بردسیر و جمعي از خبرنگاران  درمحل دفتر نشریه سپهر بردسیر  به همت  اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان برگزار گرديد.

بر اساس اين گزارش نشريه سپهر بردسیر، خبرنگار صدا و سيما، مسوول روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی ، اداره ارشاد و فرهنگ ،فرمانداری بردسیر و مدير مسئول پايگاه اطلاع رساني هزار نیوز و سایت خبری عصر بردسیر  در اين مراسم مورد تجليل قرار گرفتند.

DSC_0773 DSC_0776 DSC_0779 DSC_0786 DSC_0789

 

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه