رفتن به بالا
  • Saturday - 15 August 2015 - 14:18
  • کد خبر : ۳۰۶۶۷
DSC07208

لینک کوتاه:

تقدیر امام جمعه و فرماندار بردسیر  از حضور مردم در استقبال از شهدای غواص

حجت الاسلام تارم امام جمعه و صادقی فرماندار بردسیر در پیامی مشترک از حضور شکوهمند مردم در مراسم استقبال از شهدای غواص تقدیر و تشکر نمودند.

به گزارش هزار نیوز ؛

به گزارش هزار نیوز ، حجت الاسلام  تارم امام جمعه و صادقی فرماندار بردسیر  در پیامی مشترک از حضور شکوهمند مردم در مراسم استقبال از شهدای غواص تقدیر و تشکر نمودند.

متن این پیام به شرح زیر می باشد:

“مردم بردسیر با حضور جانانه و با شكوه در تشييع شهداي غواص اين دردادنه هاي دست بسته و خط شكن بار دیگر با آرمانهاي نوراني شهدا تجدید میثاق نموده و استقامت و پايداري خود را در دفاع از ارزشها و آرمانهاي انقلاب و شهدا به نمايش گذاشتند.
مطمئنا استقبال پرشكوه و دلدادگي مردم شهيد پرور و غيرتمند بردسیر نسبت به اين شهيدان سرافراز در ايام شهادت صادق آل محمد حضرت امام جعفر صادق (ع) و در سال همدلي و همزباني دولت و ملت ، برگ زرین ديگري بر افتخارات ديار ولايتمدار بردسیر افزوده است.
اينجانبان ضمن سپاس از همت بلند و مثال زدني مردم ولايتمدار بردسیر، فرصت را غنيمت شمرده از همه نهادها ، دستگاهها و مسئوليني كه در ايجاد و خلق اين فضاي معنوي و برگزاري باشكوه برنامه هاي تشييع اين شهداي عزيز تلاش شبانه روزي نمودند تقدير و تشكر مي نمايئم.”

 

خاطرنشان می شود پیکر مطهر 10 دُردانه دست بسته 18  مردادماه وارد شهرستان بردسیر  شد و پس از استقبال باشکوه روز سه شنبه 20 مردادماه همزمان با سالروز شهادت امام جعفرصادق(ع) در چند از استان تدفین شد.

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه