رفتن به بالا
  • Thursday - 6 August 2015 - 16:27
  • کد خبر : ۳۰۴۷۵
id1456058986_13911209000204_PhotoA.jpg

لینک کوتاه:

توکلی خبر داد تشریح جزئیات و زمان ثبت‌نام برای شرکت در آزمون فرهنگیان

مشاور عالی رئیس سازمان سنجش آموزش کشور گفت: اطلاعیه‌ تکمیلی در رابطه با چگونگی ثبت‌نام برای شرکت در آزمون فرهنگیان و فرم شرکت در آزمون ساعت ۱۷ امروز بر روی سایت سازمان سنجش قرار می‌گیرد.

به گزارش هزار نیوز ؛

به گزارش هزار نیوز، حسین توکلی مشاور عالی رئیس سازمان بسنجش آموزش کشور در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فارس، گفت: وزارت آموزش و پرورش به منظور تأمین نیروی انسانی متعهد و کارآمد مورد نیاز براساس مجوز شماره 13532 مورخ 7 اردیبهشت ماه سال 94 سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی و در چارچوب قانون مدیریت خدمات مدیریت کشوری تعداد 3 هزار و 704 نفر افراد واجد شرایط را از طریق آزمون، توانمندی‌های عمومی و تخصصی و مصاحبه متناسب با نیازهای واحدهای آموزشی دخترانه و پسرانه طبق شرایط مندرج در اطلاعیه که ساعت 17 امروز بر روی سازمان سایت سنجش قرار می‌گیرد، به‌صورت پیمانی استخدام می‌کند.

image

وی افزود: داوطلبان متقاضی باید از ساعت 17 امروز به سایت سنجش مراجعه کرده و پس از دریافت اطلاعیه این سازمان در صورت واجد شرایط بودن، ثبت‌نام کنند.

توکلی اضافه کرد: متقاضیان تا 21 مردادماه فرصت دارند با پرداخت مبلغ 480 هزار ریال به‌صورت الکترونیکی یا از طریق کارت‌های بانکی نسبت به تکمیل فرم ثبت‌نام اقدام کنند.

توکلی با بیان اینکه آزمون فرهنگیان در روز جمعه 28 شهریورماه با توجه به تعداد شرکت‌کنندگان در مراکز استان‌ها برگزار می‌شود، اظهار داشت: کارت شرکت در این آزمون سه شنبه 26 شهریور ماه بر روی سایت سازمان سنجش قرار می‌گیرد.

مشاور عالی رئیس سازمان سنجش آموزش کشور با اشاره به مواد آزمون فرهنگیان گفت: آزمون عمومی شامل؛ فناوری اطلاعات، ریاضی و آمار مقدماتی، زبان و ادبیات فارسی، معارف اسلامی، زبان انگلیسی عمومی، اطلاعات عمومی و دانش اجتماعی و حقوق اساسی و همچنین هوش و توانمندی‌های ذهنی است و مواد آزمون تخصصی نیز در جدول مواد آزمون تخصصی استخدامی در سایت سنجش منتشر شده است.

انتهای پیام/

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه