رفتن به بالا
  • Friday - 7 August 2015 - 21:14
  • کد خبر : ۳۰۵۰۹
taram

لینک کوتاه:

در جامعه کنونی مسلمانان دقت کنند که مغلوب جنگ نرم دشمن نشوند

امام جمعه بردسیر گفت : در جامعه کنونی مسلمانان باید دقت کنند که مغلوب جنگ نرم دشمن نشوند.

به گزارش هزار نیوز ؛

به گزارش هزار نیوز ، دکتر تارم امام جمعه شهرستان بردسیر در خطبه های نماز جمعه این هفته ضمن توصیه به تقوای الهی و تشکر از حضور با شکوه مردم در نماز عید فطر در ادامه سلسله مباحث خطبه های قبل در مورد تولید و بدست آوردن مال حلال برای تامین زندگی و رونق اقتصادی جامعه بیان داشت : با توجه به روایات ائمه معصومین عواملی معنوی برای برکت و ازدیاد اموال وجود دارد.

وی ادامه داد : می توان از مهمترین آنان به چند مورد اشاره نمود خوش قولی و با قول احسن با دیگران برخورد کردن خصوصا” مراجعین و مشتریان باعث افزایش مال و رزق و روزی خواهد بود همچنین با طهارت بودن نیز یکی از عوامل است با وضو بودن و با طهارت بودن در دین اسلام بسیار سفارش شده است چون وضو نور است .

اما جمعه بردسیر افزود : شخصی در نزد پیامبر از کمی رزق و روزی شکایت کرد پیامبر به او امر کرد همیشه با طهارت باش تا خداوند رزق و روزی تورا زیاد کند .

وی با اشاره به  تسلیت شهادت امام صادق (ع) کرد افزود : این امام معصوم علاوه بر کارهای علمی در اثبات حقانیت تشیع نیز تلاشهای زیادی کردند و در ترویج مذهب تشیع اقدامات موثری انجام دادند.

امام جمعه بردسیر به  هفته فتح اندلس به دست مسلمانان اشاره کرد افزود :  مسلمانان توانستند در قلب اروپا حکومت اسلامی تشکیل دهند و اروپایان با جنگ نتوانستند مسلمانان را شکست دهند ولی با دسیسه های فراوان از جمله اشاعه فحشا و منکرات پیروز شدند در جامعه کنونی نیز مسلمانان باید دقت کنند که مغلوب جنگ نرم دشمن نشوند.

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه