رفتن به بالا
  • Wednesday - 5 August 2015 - 09:25
  • کد خبر : ۳۰۴۱۶
park2

لینک کوتاه:

دو انتصاب در بردسیر/ روئسای تامین اجتماعی و مرکز بهداشت بردسیر منصوب شدند+تصاویر

مراسم تودیع و معارفه ی مدیران مرکز بهداشت و سازمان تامین اجتماعی بردسیر با حضور مسئولین استانی و شهرستانی، برگزار شد .

به گزارش هزار نیوز ؛

 

به گزارش هزار نیوز ، در این مراسم که با حضور  مسئولین شهرستان برگزار شد از مجید سلطانی نژاد در مدت تصدی مدیریت شبکه و مرکز بهداشت بردسیر تجلیل و حبیب ا… برهانی با ابلاغ ریاست دانشگاه به عنوان مدیر شبکه و مرکز بهداشت این شهرستان معرفی شد.

دکتر تارم نماینده ولی فقیه و امام جمعه بردسیر ضمن تشکر و ابراز رضایت از خدمات و تلاش های سلطانی در مدت تصدی مدیریت شبکه و مرکز بهداشت بردسیر از برهانی به عنوان یکی از چهره های فعال و متعهد شهرستان بردسیر نام برد و برای وی آرزوی توفیق کرد.

 صادقی فرماندار شهرستان بردسیر با اشاره به موفقیت مدیران بومی در چند سال اخیر در سطح شهرستان بردسیر این شهرستان را در امر تربیت مدیران کارآمد و توانمند موفق دانست و با اشاره به توانمندی های خوب در  برهانی در امور مختلف خواهان همکاری و تلاش تمامی مجموعه شهرستان در امر توسعه و پیشرفت شهرستان بردسیر شد.

 سلطانی ضمن ارائه خلاصه ای از عملکرد خود موفقیت در برنامه رتبه بندی، شاخص های بهداشتی و انجام امور عمرانی را از نقاط برجسته موفقیت های شبکه بهداشت و درمان بردسیر در مدت مدیریت خود برشمرد.

park4 park2 park1

خانم فاطمه قادرپور  سرپرست سازمان تامین اجتماعی بردسیر شد 

طی حکمی ازسوی علی حسینی مدیرکل تامین اجتماعی استان ، خانم فاطمه قادرپور بعنوان سرپرست شعبه بردسیرمنصوب شد.

در جلسه ای که با حضور مسئولان شهرستان و  حسینی مدیرکل تامین اجتماعی استان در محل این شعبه برگزار شد خانم فاطمه قادرپور بعنوان سرپرست شعبه بردسیر معرفی ومنصوب شد و از تلاشها وزحمات اعظم پور رئیس سابق این شعبه قدردانی شد.

park3

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه