رفتن به بالا
  • Saturday - 8 August 2015 - 15:32
  • کد خبر : ۳۰۵۳۴
download

لینک کوتاه:

رسالت خبرنگاران، رسالت پیامبرگونه است

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر با گرامی داشت17 مرداد ماه که به روز «خبرنگار» مزین شده گفت: رسالت خبرنگاران، رسالت پیامبر گونه است.

به گزارش هزار نیوز ؛

به گزارش هزار نیوز ،‌ دکتر کمال جوانمرد، روز خبرنگار را به تمامی خبرنگاران و طلایه داران عرصه رسانه ای کشور تبریک گفت و افزود: صداقت در اطلاع رسانی، مهم ترین وظیفه خبرنگاران است.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر، خبرنگاران را مروج آگاهی و بصیرت دانست و گفت: خبرنگاران باید در تولید و انتشار خبر، ارزش های اسلامی، اخلاقی و تعهد را سرلوحه کار خود قرار دهند.

استاد جامعه شناسی دانشگاه آزاد اسلامی، رسالت قلم را انسان سازی دانست و گفت: بر اساس  آیه شریفه «ن وَالْقَلَمِ وَمَا يَسْطُرُونَ»، قلم ابزار مقدسی است و خبرنگاران باید از حرمت قلم و آنچه که می نویسند پاسداری کنند چرا که خداوند به «قلم» سوگند یاد کرده و آن را مقدس برشمرده است.

جوانمرد، با تاکید بر اینکه بعد از تقوی، علم و آگاهی وجه تمایز بین انسان هاست بیان داشت: خبرنگاران، باید امکانات و ابزارهای خود را در راه اسلام و خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی و آرمان های آن به کار گیرند.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر، یکی از مهم ترین وظیفه خبرنگاران را اطلاع رسانی شفاف به مردم در راستای انتخاب صحیح عنوان کرد و گفت: خبرنگاران در آگاهی دادن به مردم به منظور مشارکت حداکثری در توسعه کشور سهم بسزائی دارند.

وی تصریح کرد: خبرنگاران باید مشکلات و مسائل مردم را دریافت و در جهت اطلاع رسانی این مشکلات از طریق مسئولین و مبادیان امر تلاش کنند.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر در پایان سخنان خود برای خبرنگاران آرزوی توفیق کرد.

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه