رفتن به بالا
  • Tuesday - 18 August 2015 - 18:52
  • کد خبر : ۳۰۷۳۵

لینک کوتاه:

رسانه های زنجیره ای و بسترسازی نفوذ آمریکایی ها در ایران+ تصاویر

مقام معظم رهبری در دیدار با اعضای مجمع جهانی اهل بیت علیهم‌السلام در خصوص خطر نفوذ دشمن به کشور، هشدار جدی دادند و فرمودند”نیت آنها این بود که از این توافق راهی پیدا کنند برای نفوذ در کشور؛ ما این راه را بستیم؛ ما این راه را به طور قاطع خواهیم بست. نه نفوذ اقتصادی آمریکا را در کشور اجازه خواهیم داد، نه نفوذ سیاسی و نه نفوذ فرهنگی. با همه‌ی توان -که بحمدالله این توان، امروز زیاد هم هست- با این نفوذ مقابله خواهیم کرد‌”.

به گزارش هزار نیوز ؛

به گزارش هزارنیوز به نقل از رهیاب نیوز  ، مقام معظم رهبری در دیدار با اعضای مجمع جهانی اهل بیت علیهم‌السلام در خصوص خطر نفوذ دشمن به کشور، هشدار جدی دادند و فرمودند”نیت آنها این بود که از این توافق راهی پیدا کنند برای نفوذ در کشور؛ ما این راه را بستیم؛ ما این راه را به طور قاطع خواهیم بست. نه نفوذ اقتصادی آمریکا را در کشور اجازه خواهیم داد، نه نفوذ سیاسی و نه نفوذ فرهنگی. با همه‌ی توان -که بحمدالله این توان، امروز زیاد هم هست- با این نفوذ مقابله خواهیم کرد‌”.

دشمن به دنبال نفوذ در کشور است
نفوذ کلیدواژه ای است که امروز دیده بان انقلاب آن را نقشه اصلی دشمن برای ضربه زدن به انقلاب و کشورهای اسلامی مطرح کرده است بی شک برای مراقبت از کشور و انقلاب باید تمام راه های نفوذ را شناخت و برای بستن این راه ها چاره اندیشی کرد تاکی قرار است رهبر انقلاب به تنهایی در برابر هجمه های دشمن قد علم کند؟بر کسی پوشیده نیست هرگونه غفلت و تعلل در این  مسیر ضربه های مهلکی به کشور وارد خواهد ساخت کما اینکه در فتنه 78 و 88 نیر شاهد آنان بودیم.
در همین راستا شبکه اطلاع رسانی رهیاب قصد دارد در پرونده ای ویژه به راه های نفوذ دشمن در کشور اشاره کند اما از آنجا که راه های نفوذ دشمن متعدد است یک به یک به آنها خواهیم پرداخت در اولین گام به نقش رسانه ها و روزنامه های زنجیری در این خصوص اشاره خواهد شد چرا که نفوذ رسانه ای یکی از مصادیق جنگ نرم است و دشمن با تمام توان در این عرصه مشغول فعالیت است نخبگان و کارشناسان معتقد هستند مطبوعات وابسته  می توانند نقش کلیدی در نفوذ دشمن به کشور ایفا کنند حتی رهبر انقلاب بارها در این خصوص تذکر دادند تأکید رهبر انقلاب مبنی بر تبدیل شدن بعضی از مطبوعات به پایگاه دشمن ، توسط بعضی از مسئولین در گذشته جدی گرفته نشد و ماحصل آن بروز فتنه 88 و تبعات آن بود.
برخی ها تلاش دارند چهره امریکا را بزک کنند
 بهترین توصیف برای عملکرد روزنامه های زنجیره ای که تلاش دارند تا به هر قیمت چهره آمریکا را «بزک» کرده و از دوستی و مهربانی دشمن برای ملت ایران سخن بگویند، سخنان مهم رهبر معظم انقلاب در 28 بهمن 92 است که فرمودند: «برخی افراد تلاش دارند با بزک کردن چهره امریکا، زشتی ها و خشونت ها و وحشت آفرینی ها را از این چهره بزدایند و دولت امریکا را دولتی علاقمند به مردم ایران و انسان دوست معرفی کنند، اما تلاش این افراد به نتیجه نخواهد رسید.»
رسانه های وابسته و زنجیره ای دنبال قشنگ نشان دادن رابطه با امریکا هستند
آیت الله حیدری عضو مجلس خبرگان رهبری در گفتگو با رهیاب در خصوص نقش رسانه ها درنفوذ آمریکایی ها گفت:بزک کردن رابطه با امریکا توسط رسانه های وابسته و زنجیره ای صورت می گیرد رسانه های مشکوک و متهم به ارتباط با امریکا سوابق سیاه و ننگینی در کارنامه خود دارند.
امام جمعه موقت اهواز تایید کرد:این رسانه ها و افراد وابسته همیشه در جریان اهداف امریکا حرکت می کردند و کماکان حرکت می کنند و بزک کردن رابطه با امریکا توسط این رسانه ها را باید در راستای نفوذ امریکا به ایران تحلیل کرد.
امریکایی ها از طریق مطبوعات وارد شده اند
محمد باقری عضو کمیسیون اقتصادی مجلس در گفت و گو بابوتیا در این خصوص عنوان کرد: آمریکا از همه ابعاد برای این مسئله تلاش می کند، اقدامات آن ها در اوایل انقلاب از شورش های منافقین شروع شده و در دوران جنگ و پس از آن سعی کردند از طریق مطبوعاتی ، سیاسی و اقتصادی در هر برحه ای وارد شده تا ایران را از استکبار ستیزی خارج کند.
در همین زمینه به گوشه ای از مطالب خاص روزنامه های زنجیره ای اشاره می شود:
تلاش روزنامه شرق برای ارائه چهره ای متفاوت از آمریکا در گفتگو با سخنگوی فارسی زبان وزارتخارجه این کشور
تلاش روزنامه دولتی ایران برای «بزک» کردن آمریکا
وعده دروغ روزنامه آرمان و تلاش برای القای حل مشکلات کشور بواسطه مذاکره با آمریکا:
۲ ماه دیگر تحریم ها کاملا برداشته می شود!
ارائه چهره دلسوزانه! از آمریکا توسط هفته نامه ستاره صبح
روایت روزنامه کائنات از تلاش! آمریکا برای تاخیر تحریم های علیه ایران
این بار روزنامه اسرار ماموریت بزک کردن آمریکا را برعهده می گیرد:
فشار جان کری منجر به تعویق تحریم های جدید علیه ایران شد!
از دید روزنامه اعتماد نیز در ایران همه خوشحال بودند؛
چون دستان بن بست شکن! ظریف و کری بعد از سالها به هم رسیده بود
این ها فقط گوشه ای از تلاش رسانه هایی است که با انتشار برخی مطالب خاص زمینه را برای نفوذ و تسلط امریکایی ها در کشور فراهم می کنند تا آنجا که رهبر انقلاب به صورت صریح از نفوذ دشمن به کشور  هشدار می دهند
انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه