رفتن به بالا
  • Monday - 10 August 2015 - 13:20
  • کد خبر : ۳۰۶۰۰
مسابقات قرآن  ک 94

لینک کوتاه:

سی و هشتمین دوره مسابقات قرآنی در بردسیر برگزار می شود+جزئیات

مسئول فرهنگی  اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان بردسیر گفت: مرحله سی وهشتمین دوره مسابقات قرآنی این شهرستان همزمان با  دهه کرامت  برگزار می شود.

به گزارش هزار نیوز ؛

به گزارش هزار نیوز ، سالاری اظهارکرد:این دوره ازمسابقات دررشته های حفظ  5 جزء،10جزء، 20 جزء وکل قرآن کریم، قرائت ،  ترتیل ، دعا خوانی ،معارف ، همخوانی ،مدیحه سرایی و اذان برگزارمی شود.

وی بیان کرد:علاقه مندان می توانند جهت ثبت نام تا مورخ 94/05/28به واحد فرهنگی اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان بردسیر یا به سایت s-iqc.ir مراجعه نمایند .

سالاری با اشاره به اینکه برترین‌های مسابقات شهرستانی به مسابقات استانی و برترین‌های مرحله استانی نیزبه مسابقات کشوری اعزام می‌شوند اظهارکرد:سکونت در شهرستان محل ثبت ‏نام ومحل برگزاری مسابقه از شرایط الزامی برای شرکت در مسابقات است و هر نفر تنها می ‏تواند در یکی از رشته‌‏های حفظ، قرائت یا ترتیل شرکت کند

مسئول فرهنگی  با بیان اینکه این دوره از مسابقات ویژه خواهران و برادران بالای 18 سال است  اظهارکرد: حضور اقشار مختلف جامعه در مسابقات قرآن جمهوری اسلامی ایران و ایجاد فضای انس با قرآن نیز امسال به رشد کمی و کیفی خوبی رو به ‌رو بوده است.

وی  بیان کرد:برای پیشرفت علمی، نوآوری و سبک زندگی باید به سراغ آیات وحی رفت زیرا این کتاب، بهترین و کامل‌ترین تعالیم را جهت رسیدن به کمال انسانی در بر دارد و بهترین راه مبارزه با جنگ نرم، ترویج آموزه‌های قرآن است.

مسابقات قرآن  ک 94

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه