رفتن به بالا
  • Sunday - 9 August 2015 - 09:08
  • کد خبر : ۳۰۵۵۰

لینک کوتاه:

شهربابک امروز کربلا شد/تصاویر

کاروان شهدا در شهربابک این شهر را کربلا کرد. …

به گزارش هزار نیوز ؛

به گزارش هزار نیوز به نقل از بابک آنلاین ؛صبح امروز کاروان ۱۰ شهید غواص و گمنام وارد شهربابک شدند و مردم شهرستان بر فراغ این لاله های فاطمی اشک ریختند..

کاوران لاله های فاطمی ساعات ابتدایی صبح امروز(شنبه) از به شهر جوزم رسید و مردم این شهر و مسئولین شهرستان با استقبال پرشور خود ضمینه سازی های یک روز کربلایی را برای شهربابک به وجود آورند.

سپس بعد از استقبال مردم شهر جوزم کاروان به سوی شهر شهربابک حرکت کرد و در مسیر خود مورد استقبال نیروهای شرکت بابک مس ایرانیان و مردم چاه موتور هفت تیر قرار گرفت

بالاخره کاروان به شهربابک رسید و جهت اجرای مراسم تشریفات در مقابل ناحیه مقاومت شهرستان حضور یافت. مکان شروع استقبال کاروان شهدا از میدان امام حسین(ع) اعلام شده بود اما شماری از مردم شهید پرور شهرستان که توان انتظار را نداشتند خود را به مقابل سپاه رساندند تا به انتظار پایان دهند.

حضور مردم در مقابل سپاه و در آغوش گرفتن کاروان شهدا موجب شد کاروان به آهستگی همراه با گامهای مردم مسیر منتهی به میدان امام حسین(ع) را طی نماند

با چند دقیقه تاخیر کاروان شهدا به میعادگاه رسید و در سیل خروشان مردم ولایی و شهید پرور شهرستان قرار گرفت تا بالاخره به تمام انتظارها پایان دهد

امروز از همه اقشار مردم؛ زن و مرد، پیر و جوان حتی کودک چند ماه، همه و همه حضور یافته بودند تا بار دیگر بیعت ناگسستنی خود را با ولایت و شهدا به گوش جهان برسانند.

کاروان شهدا بعد طی مسیرهای خیابان خامنه ای، خیابان امام(ره) و میدان شهدا همراه با مردم به مصلی بزرگ امام علی (ع) و قبور مطهر شهدای گمنام رسید.

بعد از سخنرانی و شعرخوانی کاروان شهدا به سمت شهر خاتون آباد حرکت کرد. تا به برکت حضور پیکر مطهر شهدا فضای این شهر نیز عطر آگین شود. کاروان شهدا در مسیر ابتدایی این شهر با حضور پرشور و بی نظیر مردم روبرو شد و این شور تا پایان خروج این کاروان از شهر خاتون آباد ادامه داشت.

 

 

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه