رفتن به بالا
  • Thursday - 6 August 2015 - 10:18
  • کد خبر : ۳۰۴۵۹
bardsir-zorkhaneh6

لینک کوتاه:

مراسم گرامیداشت هفته فرهنگ پهلوانی در بردسیر برگزار شد/تصاویر

گرامیداشت هفته فرهنگ پهلوانی و جوانمردی با حضور گسترده علاقمندان، ورزشکاران ، مسئولان شهرستان و ریاست هیات زورخانه ای و پهلوانی استان کرمان در زورخانه جهان پهلوان تختی بردسیر برگزار گردید.

به گزارش هزار نیوز ؛

به گزارش هزار نیوز ، صادقی فرماندار بردسیر در این مراسم ضمن تبریک هفته پهلوانی ،با تاکید بر الگو قرار دادن منش پهلوانی امیر المؤمنین(ع) توسط ورزشکاران همگان را به داشتن روحیه جوانمردی و پهلوانی دعوت کرد .

وی  با تشکر از برگزارکنندگان این مراسم, توجه هرچه بیشتر به ورزش پهلوانی به عنوان نماد ورزش ایرانی و اسلامی را یادآور شدند.
مساحی ریاست هیات باستانی استان کرمان نیز با تشکر از برگزاری باشکوه هفته فرهنگ پهلوانی در بردسیر از کسب رتبه اول استان کرمان در گرامیداشت این ورزش اصیل که یادآور جوانمردی حضرت علی(ع) است در سطح کشور خبر داد.

این مراسم با اجرای ورزش زیبای پهلوانی همراه بود و  از خانواده معظم شهدای زورخانه  بردسیر ؛ شهیدان محرم ، خداداد عظیمی و شهید حسین کاظمی تقدیر بعمل آمد. همچنین از خانواده های پیشکسوتان زورخانه و ورزش پهلوانی و هیات های برتر ورزشی ماه مبارک رمضان تقدیر گردید.

 

bardsir-zorkhaneh1 bardsir-zorkhaneh2 bardsir-zorkhaneh3 bardsir-zorkhaneh4 bardsir-zorkhaneh5 bardsir-zorkhaneh6 bardsir-zorkhaneh7 bardsir-zorkhaneh8

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه