رفتن به بالا
  • Sunday - 30 August 2015 - 09:13
  • کد خبر : ۳۱۰۰۰
masjed

لینک کوتاه:

مردم نباید گول گروه های سیاسی را بخورند/ راز موفقیت در سایه وحدت است

استاندار کرمان با بیان اینکه با بودجه دولتی امکان پیشرفت و توسعه وجود ندارد خطاب به مردم شهرستان بردسیر گفت: نباید وحدت را از دست بدهیم ضمن آنکه شماها نباید گول گروه های سیاسی را بخورید و چپ و راست شوید.اجازه ندهید بین شماها اختلاف ایجاد کنند و همه باید خط ولایت را دنبال کنیم.

به گزارش هزار نیوز ؛

به گزارش هزار نیوز ، ”علیرضا رزم حسینی” ظهر امروز ۷ شهریورماه در دیدار با جمعی از مردم بردسیر در مسجد جامع این شهر با اشاره به اقدامات دولت تدبیر و امید اظهار کرد: سیاست رییس جمهور در داخل کشور مبتنی بر اعتدال و استفاده از همه جناح ها در اداره کشور بوده ضمن آنکه سیاست ایشان بر حذف هیچ جناحی نیست و در استان کرمان نیز همین سیاست را دنبال می کنیم.

وی با بیان اینکه دولت یازدهم موفق شد چالش هسته ای را با هدایت و درایت مقام معظم رهبری به پایان برساند تصریح کرد: امیدواریم برجام با فرجام خوب به پایان برسد و بتوانیم مفاد این توافق را در کشور اجرایی کرده و تحریم ها برداشته شود.

رزم حسینی با بیان اینکه دولت تدبیر و امید موفق شد چالش ۱۲ ساله هسته ای ایران را به سرانجام برساند افزود: یکی از کارهای بسیار بزرگ این دولت حل مشکل هسته ای بود ضمن آنکه مردم به خوبی می دانند که این توافق، یک حرکت اساسی در برون رفت دولت و نظام از مشکلات بود.

استاندار کرمان با بیان اینکه در حوزه اقتصادی، دولت با تدبیر و سیاست های صحیح اقتصادی، شدت تورم را از ۴۰ درصد به ۱۳ درصد در حال حاضر کاهش دهد، گفت: معتقدم در این زمینه دولت فداکاری کرد که خودش را در استقراض از بانک مرکزی کنترل کند.

وی ادامه داد: حرکت دیگر دولت یازدهم، در بخش سلامت است که سهم پرداختی مردم را در مراکز درمانی از ۵۰ درصد به ۱۰ و پنج درصد رسانده است ضمن آنکه در استان کرمان نیز فردی را نداریم که دفترچه بیمه نداشته باشد و در طرح بیمه سلامت رایگان همه می توانند دفترچه گرفته و از خدمات درمانی استفاده نمایند.

رزم حسینی با بیان اینکه در شرایط اختلاف نمی توان کار انجام داد گفت: واقعیت این است که اگر می خواهیم استان کرمان از قابلیت های بسیار خوبی که در زمینه های مختلف دارد، استفاده کند، اولین راز موفقیت در سایه وحدت به دست می آید

استاندار کرمان با بیان اینکه استان تا امروز به دنبال وحدت بوده است تصریح کرد: در سایه این وحدت و همدلی بوده است که کارهای عمرانی را انجام داده ایم و با شعار ولایت و توسعه خوشبختانه توانسته ایم کارها را تا امروز پیش ببریم و همه مکلف هستیم در جهت رفع محرومیت تلاش کنیم و این از رسالت های انقلاب اسلامی است.

وی با بیان اینکه توانسته ایم به برکت خون شهدا فرصت های سرمایه گذاری بسیاری در استان فراهم کنیم افزود: در طرح مثلث توسعه اقتصادی؛ ائمه جمعه به عنوان منادی توسعه اقتصادی فعالیت می کنند ضمن انکه تاکنون پروژه های سرمایه گذاری مثلث توسعه اقتصادی، معادل بیش از ۱۰ سال بودجه شهرستان است که به معنی حرکت اقتصادی و اقتصاد مردمی است.

رزم حسینی با بیان اینکه با بودجه دولتی امکان پیشرفت و توسعه وجود ندارد تصریح کرد: نباید وحدت را از دست بدهیم ضمن آنکه مردم نباید گول گروه های سیاسی را بخورند و همه باید خط ولایت را دنبال کرده و چپ و راست نشویم واجازه ندهید بین شماها اختلاف ایجاد کنند.

استاندار کرمان با بیان اینکه مردم نباید هزینه های سیاسی دیگران را پرداخت کنند افزود: باید وحدت را حفظ کرده و از مسوولان بخواهید که برای شما کار و رفاه ایجاد کنند.

رزم حسینی با اشاره به اینکه مقام معظم رهبری همه ما را به وحدت تکلیف کرده اند، افزود: هر دولتی که کارنامه موفق از خود نشان بدهد، مردم به او رای می دهند و نگاه نمی کنند که اصلاح طلب است یا اصولگرا؟

وی با اشاره به بحران آب استان کرمان گفت: طرح همیاران آب استان کرمان طرح جامعی برای نجات کشاورزی است و همه کشاورزان باید همراهی کرده و کالایی را کشت کنیم که آب کمتری مصرف می کند.

استندار کرمان با بیان اینکه طرح همیاران آب به دنبال ایجاد تغییر فرهنگ کشت کشاورزان تصریح کرد: ما کمبود آب نداریم،بلکه با اسراف آب روبرو هستیم و بلد نیستیم از آب خوب استفاده کنیم.

رزم حسینی با بیان اینکه مردم باید مطالبه گر بوده و منصفانه و عاقلانه از مسوولان کار بخواهند افزود: مطوئن باشید مسئولان مجبوربه انجام خواسته های منطقی شما هستند و باید پاسخگوی مردم باشندزیرا آنها برای خدمت به مردم آمده اند و باید از فرصت های سرمایه گذاری استفاده کرده و نباید سرمایه ها را از شهرستان خارج کرد.

استاندار کرمان همچنین درباره کارخانه قند بردسیر گفت: از روز اول یکی از دغدغه های ما در استان تعیین تکلیف این کارخانه بوده، بخش دولتی در اداره چنین کارخانجاتی موفق نیست، چند نفر داوطلب آمده و در حال مذاکره هستیم. مردم باید تحمل کنند تا وضعیت کارخانه به سامان برسد.

وی با بیان اینکه بردسیر دارای موقعیت و فرصت های طلایی است افزود: مطالعاتی در دست انجام داریم که خط ریلی بردسیر، کرمان و سیرجان را تکمیل کنیم و مطمئنا بردسیر با شرایط و کشاورزی خوب، آینده بسیار روشنی دارد.

به گزارش ایسنا، حجت الاسلام”میثم طارم” امام جمعه بردسیر نیز در این مراسم گفت: آقای رزم حسینی دغدغه مردم و اقتصاد و فرهنگ مردم را دارد و از روز اول بحث توسعه استان را براساس مثلث توسعه اقتصادی را مطرح و دنبال کرد و مورد توجه رییس جمهور و وزرا قرار گرفته است.

وی افزود: استاندار کرمان دغدغه جناحی و سیاسی نداشته و براساس مشی اعتدال، فعالیت و با همه گروه های سیاسی کار می کند و گروه های مختلف می دانند، همت ایشان بر توسعه اقتصادی حوزه های گوناگون استان است

منبع:پایگاه اطلاع رسانی کرمان۱۴۰۰

انتهای پیام/س

انتهای متن/

اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه