رفتن به بالا
  • Tuesday - 4 August 2015 - 09:33
  • کد خبر : ۳۰۴۰۷
arash

لینک کوتاه:

هنرمندان هم می توانند در مورد مسائل سیاسی کشور نظر دهند/دلقک نامیدن بهنوش بختیاری توسط آفتاب یزد “دلقک وار” بود

بازیگر کشور در مورد برخورد روزنامه افتاب با بهنوش بختیاری گفت: عمل این روزنامه کودکانه و در نوبه خود “دلقک وار: بود، ما هم به عنوان یک عضو از جامعه حق اظهار نظر داریم.

به گزارش هزار نیوز ؛

به گزارش هزار نیوز ، آرش میراحمدی بازیگر سینما و تلویزیون با انتقاد از عمل غیر هنری و غیر اخلاقی روزنامه افتاب یزد در گفت‌وگو با خبرنگار شبکه اطلاع رسانی راه دانا گفت: بهنوش بختیاری یک هنرمند فهمیم و عاقل است، این هنرمند وقتی یک نظر، آن هم نظری در مورد مسائل مربوط به کشورش می دهد نباید در مقابلش قد علم کرد.

این بازیگر کشور در ادامه افزود: مردم می توانند در تمامی مواردی که به کشورشان مربوط می شود نظر بدهند حال انکه ما هنرمندان هم عضوی از این کشور هستیم و مطمئنا در تمامی موارد می توانیم در مورد کشور خودمان اظهار نظر کنیم.

میر احمدی در مورد استفاده روزنامه افتاب یزد از واژه های توهین آمیز در برابر نظر بهنوش بختیاری، گفت: اگر این روزنامه الفاظ توهین آمیز را یک بی ادبی می داند پس قطعا باید به خودش نسبت دهیم؛کسی که در برابر مردم و کشورش نظری می دهد، آن هم هنرمندی که مورد احترام یک جامعه است نباید برخوردی غیر اخلاقی با نظرش بشود. کار روزنامه ای که این برخورد را داشته کودکانه است و باید کارش را دلقک وار بدانیم.

انتهای پیام/پ

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه