رفتن به بالا
  • Monday - 31 August 2015 - 12:36
  • کد خبر : ۳۱۰۴۱
11 (2)

لینک کوتاه:

پزشکان نمونه بردسیر تجلیل شدند + تصاویر

پزشکان نمونه شهرستان بردسیر به‌مناسبت روز گرامی‌داشت مقام پزشک تجلیل شدند.

به گزارش هزار نیوز ؛

به گزارش هزارنیوز ، همایش تجلیل از پزشکان نمونه این شهرستان به‌مناسبت روز قدردانی از مقام پزشک صبح امروز برگزار شد و در آن از تلاش شبانه‌روزی پزشکان نمونه تقدیر شد.

در این مراسم تارم امام جمعه بردسیر ضمن گرامیداشت هفته دولت و یاد و نام شهدای دولت شهید باهنر و رجایی به روایتی از پیامبر اکرم اشاره کرد  (ص) افزود: علم مفید دو علم است که یک علم دین شناسی و دیگری طب به عبارت دیگر علم سلامتی جسمانی و سلامتی عقدتی و روحی انان است.

صادقی فرماندار بردسیر با گرامیداشت هفته دولت و روز پزشک گفت: اولین پزشک شهید کشور دکتر گرکانی می باشد که متعلق به شهر بردسیر است.

وی سپس به حضور استاندار در ششمین روز هفته دولت اشاره کرد و گفت: در این سفر یک روزه پروژه های عمرانی مهم  افتتاح و کلنگ زنی شد و تفاهم نامه های صنعتی نیز منعقد گردید که در بخش صنعت 500 میلیارد تومان انعقاد تفاهم نامه داشتیم که تقریبا 50 درصد به صورت عملیاتی انجام شده است.

 

برهانی مسئول مرکز بهداشت و درمان شهرستان نیز به فعالیت های مختلف این مرکز اشاره کرد و اظهار داشت : جامعه ما نیاز به نشاط دارد و باید دست در دست هم نشاط را به جامعه تزریق کنیم.

وی به فعال سازی پایگاه های مراقبت سلامت اشاره کرد و گفت: آمار این پایگاه ها با سرشماری خانه به خانه در حال انجام داریم که این طرح زمینه پرونده الکترونیک خانوار را فراهم خواهد کرد.

برهانی از طرح پیشگیری و ترمیم دهان و دندان گروه سنی زیر 15 سال خبر داد و گفت: این طرح در پایگاه بهداشت دهان و دندان اجرا می شود.

برهانی در پایان به فعالیت های عمرانی اشاره کرد  گفت:  و از ساخت ساختمان خانه بهداشت قلعه عسگر و دشتکار و تکمیل زایشگاه بیمارستان خبر داد.

 

در آیین تجلیل از پزشکان نمونه شهرستان بردسیر ، با حضور مسئولین شهرستان  از پزشکان نمونه در بخش بیمارستانی، اداره بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و نظام پزشکی با اهدای لوح سپاس و هدایایی قدردانی شد.

11 (2) 11 12

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه