رفتن به بالا
  • Monday - 17 August 2015 - 18:32
  • کد خبر : ۳۰۷۳۱
CIMG2453

لینک کوتاه:

پنجمین جشنواره نقاشی پروانه ها در بردسیر برگزار شد

این جشنواره طی دو روز و با حضور بیش از 300 نفر کودک و نوجوان در سنین 5تا 8 سال و 8 تا 11 سال در محل کانون پرورش فکری این شهرستان برگزار شد.

به گزارش هزار نیوز ؛

به گزارش هزار نیوز ،‌حجت الاسلام و المسلمین علیزاده سرپرست دفتر فعالیت های دینی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان با توجه به اهمیت نماز برگزاری جشنواره نقاشی پروانه ها در بردسیر را یکی از فعالیتهای شاخص استان برشمرد و افزود : آشنایی کودکان با این فریضه آنهم از طریق ابزار هنر ایده جالبی بوده است.

وی افزود: این جشنواره به منظور آشنایی کودکان با موضوع نماز ، توسعه و ترویج فرهنگ نماز برگزار شد و باتوجه به اینکه امروز نماز پایه و اساس دین میباشد کار بسیار پسندیده ای صورت گرفت که از همان دوران کودکی بچه ها با موضوع نماز آشنایی خودشان را بیشتر میکنند .

اجرای نمایش عروسکی و موسیقی کودکان از دیگر برنامه های این مراسم بود. در پایان به صورت نمادین به 6 نفراز برگزیدگان جشنواره جوایزی اهداء گردید لازم به ذکر است پنجمین جشنواره نقاشی پروانه ها در دو رده سنی 5 تا 8 سال و 8 تا 11 سال با حضور 300 نفر از کودکان و با موضوع نمازو با هدف حمایت از کودکان مظلوم یمن در تاریخهای 24 و 25 مرداد ماه برگزار گردید.

CIMG2453

 

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه