رفتن به بالا
  • Saturday - 15 August 2015 - 18:35
  • کد خبر : ۳۰۶۷۴
Dr-khatibi-2-bardsir-iau

لینک کوتاه:

کتاب « راهنمای پزشکی قانونی و تحقیقات رایانه ای » ترجمه شد

عضو هیات علمی گروه کامپیوتر دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر از ترجمه کتاب «راهنمای پزشکی قانونی و تحقیقات رایانه ای» خبرداد و گفت: در این کتاب 512 صفحه ای حاصل سال ها تجربه و تجزیه و تحلیل روش های پزشکی قانونی رایانه ای جمع آوری شده است.

به گزارش هزار نیوز ؛

به گزارش هزار نیوز ، عضو هیات علمی گروه کامپیوتر دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر از ترجمه کتاب «راهنمای پزشکی قانونی و تحقیقات رایانه ای» خبرداد و گفت: در این کتاب 512 صفحه ای حاصل سال ها تجربه و تجزیه و تحلیل روش های پزشکی قانونی رایانه ای جمع آوری شده است.

دکتر وحید خطیبی، ارائه راهکارها و شیوه های نوین و به روز در مقابله با جرایم رایانه ای را از دیگر ویژگی های این کتاب برشمرد و افزود: علاوه بر تبیین اصول و مبانی پزشکی قانونی رایانه ای، نرم افزارهای تخصصی در این زمینه مانند ProDiscover Basic  و FTK Imager که در خصوص کشف و برخورد با جرایم مربوطه بسیار مفید هستند در این کتاب معرفی و تشریح شده است.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر، تاکنون بالغ بر 40 مقاله توسط این عضو هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر در مجامع ملی و بين المللی  و در ژورنال های با رتبه ‏ISI وWOS ارائه و به چاپ رسیده است. اجرای 13 طرح پژوهشی، چاپ 3عنوان کتاب، کسب عنوان پژوهشگر برتر واحد بردسیر طی سال های 1390 و1391، کسب عنوان پژوهشگر برتر گروه فنی و مهندسی منطقه هفت در سال1391، نویسنده بهترین مقاله گروه فنی و مهندسی و کسب جایزه بهترین دانشجوی دوره دکترا دانشگاه UTM در سال 2013 از دیگر افتخارات این پژوهشگر و استاد دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر است.

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه